Pozostałe platformy > Bada OS

wave y s5380D pare pytań

(1/3) > >>

WaFel1985:
Wiec tak.Mam pare problemow z tym samsungiem(bareziej z BADA)
Otoż gdy sciagne jaka kolwiek aplikacje Java to po odpaleniu zawsze sa pod ekranem wyswietlone przyciski(gora,dół itd.) Wedlug mnie sa one zbedne,generalnie chodzi o to ze opera mini wyswietla mniej informacji na ekranie,bo czesc ekranu jest zajeta wlasnie przez te durnowate przyciski.Stad pytanie: Jak sie ich pozbyc?
Druga sprawa.Idzie jakos zmienic sposob odblokowywania ekranu?Przycisk chodzi lekko,a potem przesunac ekran i juz sam wykonuje polaczenia...Wolalbym zeby tak latwo sie nie odblokowywal...
No i sprawa nr 3
Czy idzie zmienic widok sms z formy chatu na normalny tj.kazda wiadomosc osobno?
Telefon mej lubej i to sa rzeczy ktore ja irytuja do tego stopnia ze chce wrocic do nokii 6120c
Telefon nowy,soft nie ryty z plusa.Bada 2.0

Kuboslaw:
Chat'ów sms ani ekranu odblokowywania nie zmienisz.

Jeśli chodzi o klawiaturę w aplikacjach Java.


--- Cytuj ---musisz w pliku MANIFEST.MS dodać to
MIDlet-Scaleup-Support: False
LGE-MIDlet-Width: 480
LGE-MIDlet-Height: 800
MIDlet-Touch-Support: True
i bedzie dobrze. otwierasz plik jar winrarem lub czymś innym w tym stylu szukasz folderu
META-INF otwierasz go potem szukasz pliku MANIFEST.MS otwierasz notatnikiem i dodajesz te linijki co podałem zapisujesz akceptujesz aktualizacje archiwum wrzucasz na telefon instalujesz i się cieszysz operą bez klawiatury i w pełnej rozdzielczości.
--- Koniec cytatu ---

WaFel1985:
Ok dzisiaj po pracy spróbuje.dzięki

stolar3k:
Podłączę się pod ten temat
Mam takie pytanie, czy któryś Wave ma może HOST USB, co by jakiegoś pendrive podłączyć. Bardzo często wykorzystuję telefon jako pendrive i brakuje mi takiej opcji w moim BB, dlatego szukam czegoś dodatkowego z taką właśnie funkcjonalnością.
Jeśli ktoś testował taką opcję to proszę o odpowiedź.

Kuboslaw:
Jeśli chodzi o Wave723 to ma on tylko 200mb pamięci wbudowanej a nagrywanie na kartę która jest w środku jest tak powolne że nie ma sensu używania go jako pendrive'a  do zgrywania większych rzeczy. Z tego co pamiętam prędkość nie przekracza 1mb/s  :-|

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej