Pozostałe platformy > webOS

HP Veer - aktualizacja WebOS 2.1.2

(1/1)

Slavekk:
Uzywam od paru tygodni Veer. Od poczatku miał zainstalowany WebOS 2.1.2 i zawsze twierdził że to jest najaktualniejsza wersja. Dizisiaj mi zameldował że jest dostepna nowa wersja ... 2.1.2
Hmmm - taką to mam (chyba?)
Ktoś w HP jeszcze pracuje nad aktualizacjami?
Możliwe, żeby mi aktualizacja przywróciła simlocka na ATT?
Na niektóre pytania znam odpowiedź:
- miałem WebOS 2.1.2 build 2296, po aktualizacji mam WebOS 2.1.2 build 2296  :wink:
- simLock zdjęty nadal
- updater  ponownie twierdzi że system jest aktualny  :wink:

slawlang:
Przechodziłem kilka aktualizacji na pre po zdjęciu simlock'a i nigdy nie było problemu.

Slavekk:

--- Cytat: slawlang w Marzec 23, 2012, 15:11:32 ---Przechodziłem kilka aktualizacji na pre po zdjęciu simlock'a i nigdy nie było problemu.

--- Koniec cytatu ---
Ja, jak się okazuje, też nie miałem problemu, tylko dotąd nie mogę dojść na czym polegała ta "aktualizacja"

Slavekk:

--- Cytat: Slavekk w Marzec 23, 2012, 19:11:48 ---
--- Cytat: slawlang w Marzec 23, 2012, 15:11:32 ---Przechodziłem kilka aktualizacji na pre po zdjęciu simlock'a i nigdy nie było problemu.

--- Koniec cytatu ---
Ja, jak się okazuje, też nie miałem problemu, tylko dotąd nie mogę dojść na czym polegała ta "aktualizacja"

--- Koniec cytatu ---
Już chyba wiem.
HP (albo Google) skasowało dostęp do GoogleMaps.
A jeszcze niedawno były - teraz jest info żeby sobie sciągnąć "HPmaps" czyli BingMaps
Kiedy sciagnąłem te mapy system uznał się chyba za nieaktualny i mi się "zaktualizował" do tej samej wersji zawierajacej ikonkę Google Maps, która prowadzi do... linka do HPmaps ;-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej