Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)

  • 1861 Odpowiedzi
  • 280629 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #930 dnia: Grudzień 13, 2011, 14:51:24 »
Spróbuj czegoś co się nazywa My Phone Explorer...

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #931 dnia: Grudzień 13, 2011, 14:57:03 »
przecież to jest do SE.....i nie do Androida
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #932 dnia: Grudzień 13, 2011, 16:45:04 »
przecież to jest do SE.....i nie do Androida

Nie tylko do SE i do Androida. :P
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #933 dnia: Grudzień 13, 2011, 17:06:19 »
działa działa przetestowałem... :ok:
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline B0L0

  • 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Mio A701
Sieć - udostępnianie z kompa na telefon przez wifi
« Odpowiedź #934 dnia: Grudzień 13, 2011, 20:05:34 »
Witam
czy jest jakaś aplikacja dzięki której mogę zrobić sieć, coś w stylu lan,( desire <-> pc) chodzi dokładnie o udostępnianie plików z komputera przez wifi, jak z komputera na komputer ?
rozglądałem się lecz nic nie znalazłem na temat, wszędzie tylko udostępnianie internetu itd.. 


*

Offline revanmj

  • *****
  • 3203
  • Płeć: Mężczyzna
  • PW to nie support.
    • revanmj's home place
  • Sprzęt: Galaxy Nexus, Desire Z, iPad, iPod touch
Odp: Sieć - udostępnianie z kompa na telefon przez wifi
« Odpowiedź #935 dnia: Grudzień 14, 2011, 09:43:07 »
czy jest jakaś aplikacja dzięki której mogę zrobić sieć, coś w stylu lan,( desire <-> pc) chodzi dokładnie o udostępnianie plików z komputera przez wifi, jak z komputera na komputer ?
rozglądałem się lecz nic nie znalazłem na temat, wszędzie tylko udostępnianie internetu itd..
W Total Commanderze jest wtyczka do obsługi takich połączeń, ale trzeba ręcznie podawać dane (program sam nie odnajdzie komputerów w sieci).
Galaxy Nexus: Shiny ROM 4.4.4
iPad Air: iOS 7.1 | iPod touch 4: iOS 6.1 JB
Lumia 520: Windows Phone 8.1 Update 1
Google+

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #936 dnia: Grudzień 14, 2011, 14:03:11 »
Witam
czy jest jakaś aplikacja dzięki której mogę zrobić sieć, coś w stylu lan,( desire <-> pc) chodzi dokładnie o udostępnianie plików z komputera przez wifi, jak z komputera na komputer ?
rozglądałem się lecz nic nie znalazłem na temat, wszędzie tylko udostępnianie internetu itd.. 
nie jestem pewien, o co pytasz

jeśli szukasz czego co udostępni zasób sieciowy z androida -  samba filesharing
jeśli dostęp do plików z karty np. przez WinSCP - SSHdroid
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2011, 14:07:06 wysłana przez lemar123 »

*

don.kamillo

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #937 dnia: Grudzień 17, 2011, 19:33:04 »
Szukam aplikacji, która potrafiłaby zapisać przebytą trasę na podstawie GPS. GPS jest włączony, ja sobie idę, a później trasę śledzę na google maps.
Miałem kiedyś taką zainstalowaną, ale nie pamiętam już nazwy :(
Mierzyła przebytą odległość, średnią prędkość, później było można to wgrać na serwer tego programu...
Na pewno nie Endomodo.

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #938 dnia: Grudzień 17, 2011, 19:36:44 »
szukam czegos do nagrywania rozmow na motorole mb612,
Moze ktoś ma cos sprawdzonego dla motoroli...

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #939 dnia: Grudzień 17, 2011, 19:49:19 »
Szukam aplikacji, która potrafiłaby zapisać przebytą trasę na podstawie GPS. GPS jest włączony, ja sobie idę, a później trasę śledzę na google maps.
Miałem kiedyś taką zainstalowaną, ale nie pamiętam już nazwy :(
Mierzyła przebytą odległość, średnią prędkość, później było można to wgrać na serwer tego programu...
Na pewno nie Endomodo.

Locus jest fajny

*

Offline Andr3v

  • 23
  • Sprzęt: G900/i900/GW620/Defy Moto Atrix
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #940 dnia: Grudzień 18, 2011, 16:38:35 »
Szukam aplikacji, która potrafiłaby zapisać przebytą trasę na podstawie GPS. GPS jest włączony, ja sobie idę, a później trasę śledzę na google maps.
Miałem kiedyś taką zainstalowaną, ale nie pamiętam już nazwy :(
Mierzyła przebytą odległość, średnią prędkość, później było można to wgrać na serwer tego programu...
Na pewno nie Endomodo.
Może My Tracks? Link do marketu: https://market.android.com/details?id=com.google.android.maps.mytracks

*

don.kamillo

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #941 dnia: Grudzień 18, 2011, 20:12:29 »
Po zainstalowaniu tego Locusa telefon nie chciał mi się połączyć z internetem (połączenie nie działało w markecie ani innych aplikacjach od Google). Ogólnie telefon zachowywał się bardzo niestabilnie.

My Tracks to też nie to, ale jutro ja potestuję.

To była taka aplikacja, że po zalogowaniu na stronę internetową można było przeglądać swoje wyniki biegu i ogladać przebytą trasę...

*

Offline Pawel83

  • ***
  • 414
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xperia Z
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #942 dnia: Grudzień 19, 2011, 14:31:27 »
zna ktoś przeglądarkę internetową, lub czytnik pdf który posiada opcje "zaznacz cały tekst" - bez konieczności przeciągania go palcem?

*

Offline adak

  • 22
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #943 dnia: Grudzień 24, 2011, 00:23:12 »
Po zainstalowaniu tego Locusa telefon nie chciał mi się połączyć z internetem (połączenie nie działało w markecie ani innych aplikacjach od Google). Ogólnie telefon zachowywał się bardzo niestabilnie.

My Tracks to też nie to, ale jutro ja potestuję.

To była taka aplikacja, że po zalogowaniu na stronę internetową można było przeglądać swoje wyniki biegu i ogladać przebytą trasę...
a .pl/aplikacje][SPAM]?

używam na rower, ale statystyki chyba podobne Cię będą interesowały przy biegu

*

Offline Adramel

  • ****
  • 895
  • Sprzęt: HD2/Sensation/GalaxyNote
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #944 dnia: Grudzień 27, 2011, 20:27:40 »
Pewnie było ale nie udało mi się znaleźć. Szukam aplikacji na tel i PC który pozwoliła by pod windowsem mieć kontrole nad telefonem. Taki zdalny pulpit, ale w drugą stronę. Na ekranie PC widze co się dzieje w telefonie i steruje nim myszką. Tak by się dało grać w gry w telefonie na ekranie peceta używając myszy i/lub klawiatury. Najlepiej by dawało rade przez Wifi, ale kabel USB też może wystarczyć. W fonie jest android CM7.

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #945 dnia: Grudzień 28, 2011, 18:41:50 »
ponawiam pytanie o aplikacje nagrywającą rozmowy na motorole mb612 (xprt) (ew moze jakiś inny sposob)

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #946 dnia: Grudzień 28, 2011, 20:29:42 »
Generalnie nagrywanie rozmów to domena samego telefonu. Niektóre modele umożliwiają taką funkcję, inne nie. Z Wg mojej wiedzy i skromnego doświadczenia z Motorolami (Defy, Milestone) żadnej z nich nie da się zmusić do nagrywania rozmów.

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #947 dnia: Grudzień 28, 2011, 21:11:17 »
z tego co czytałem o defy to chyba da sie nagrywac (tylko trzeba podmienic jakies pliki)
niestety do tej pory nie znalazlem patentu na xprt  :S

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #948 dnia: Grudzień 28, 2011, 22:40:37 »
to tak, zrobię liste a Wy pomozcie mi wybrac to co jest najlepsze, (wiem ze kazdy ma inny gust ale chyba jest coś co jest dobre a cos co jest zle :P )

mój telefon to HTC HD2 :)

to tak:

1) coś co obsłuzy protokół gg i skype ? (wgrac gg ??? a moze jest jakis lepszy program do protokołu gg ?) (na skype to nawet nie wiem czy jest jakis inny program ?)
2) poczta gmail ? (Gmail z marektu ?, a moze jest jakis lepszy program ?)
3) cos co sprawdzi ile ma w standby ma bateria
4) jakas pogoda ? ale taka żeby byla jak najbardziej relistyczna np : widzialem ostatnio na necie ze bylo widac chmury i np: padający snieg po calym ekranie) (a jak nie ma takiego czegos na leosia to jakas pogoda co bedzie jak najladniejsza :)
5) jakis dobry odtwarzacz do filmów, najlepiej jak by byl z mozliwoscia odtwarzania mkv, a jak nie ma takiej mozliwosci to moze byc jakis dobry bez
6) jakiś dobry program do odtwarzania muzyki
7) jakaś dobra latarka
8) coś do synchornizacji kontaktów i kalendarza z windows 7
9) jakśi dobry terminarz (by na pulpicie pokazywalo mi co o jakiej godzinie mam zaplanowane)
10) jakiś antywirus lub firewall jezeli jest jakis dobry i czy wogóle jest potrzebny ?
11)jakaś dobra nawigacja piesza i samochodwa (samochód osobowy), moze byc platna


pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi :)

*

dorsz85

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #949 dnia: Grudzień 29, 2011, 13:30:19 »
to tak, zrobię liste a Wy pomozcie mi wybrac to co jest najlepsze, (wiem ze kazdy ma inny gust ale chyba jest coś co jest dobre a cos co jest zle :P )

mój telefon to HTC HD2 :)

to tak:

1) coś co obsłuzy protokół gg i skype ? (wgrac gg ??? a moze jest jakis lepszy program do protokołu gg ?) (na skype to nawet nie wiem czy jest jakis inny program ?)
2) poczta gmail ? (Gmail z marektu ?, a moze jest jakis lepszy program ?)
3) cos co sprawdzi ile ma w standby ma bateria
4) jakas pogoda ? ale taka żeby byla jak najbardziej relistyczna np : widzialem ostatnio na necie ze bylo widac chmury i np: padający snieg po calym ekranie) (a jak nie ma takiego czegos na leosia to jakas pogoda co bedzie jak najladniejsza :)
5) jakis dobry odtwarzacz do filmów, najlepiej jak by byl z mozliwoscia odtwarzania mkv, a jak nie ma takiej mozliwosci to moze byc jakis dobry bez
6) jakiś dobry program do odtwarzania muzyki
7) jakaś dobra latarka
8) coś do synchornizacji kontaktów i kalendarza z windows 7
9) jakśi dobry terminarz (by na pulpicie pokazywalo mi co o jakiej godzinie mam zaplanowane)
10) jakiś antywirus lub firewall jezeli jest jakis dobry i czy wogóle jest potrzebny ?
11)jakaś dobra nawigacja piesza i samochodwa (samochód osobowy), moze byc platna


pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi :)
1. Do GG jest sporo alternatywnych, ale IMO najlepszy oryginalny. Z alternatyw używalny jest vCommunicator. Do Skype nie ma innego klienta niż oryginalny.
2. K-9 Mail, ale bateriożerne. Znowu IMO wygrywa Gmail.
3. -
4. Jest tego masa. Fancy Widgets(mój faworyt), Beautiful Widgets, Go Weather. Animacje ma jedynie BW, chociaż i te nie zachwycają.
5. MX Video Player
6. Power AMP
7.Wpisz "latarka" ty wyskoczy tysiąc programów nie różniących się niczym.
8. -
9. Jorte i Agenda Widget.
10. Antywir jest zbędny - żre baterię i zamula telefon, ale nic nie daje. Firewall - droid wall.
11. Google Maps.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2011, 13:36:59 wysłana przez dorsz85 »

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #950 dnia: Grudzień 29, 2011, 13:34:04 »
3. Current Widget, jeśli dla HTC.
8. Outlook? Synchronizuje się z poziomu PC przecież...

*

Offline Andr3v

  • 23
  • Sprzęt: G900/i900/GW620/Defy Moto Atrix
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #951 dnia: Grudzień 29, 2011, 20:26:54 »
Generalnie nagrywanie rozmów to domena samego telefonu. Niektóre modele umożliwiają taką funkcję, inne nie. Z Wg mojej wiedzy i skromnego doświadczenia z Motorolami (Defy, Milestone) żadnej z nich nie da się zmusić do nagrywania rozmów.
Mnie na zmodyfikowanym MUIU (dokładnie na WajkIUI - do znalezienia na XDA) działa nagrywanie na Defy.
ponawiam pytanie o aplikacje nagrywającą rozmowy na motorole mb612 (xprt) (ew moze jakiś inny sposob)
Próbowałeś zainstalować inny rom? Niestety nie wiem jak z ich dostępnością dla twojego modelu.

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #952 dnia: Grudzień 29, 2011, 20:31:28 »
no wlasnie słabo w temacie romow do xprt...

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #953 dnia: Grudzień 29, 2011, 21:04:55 »
Nie wiem dokładnie jak to jest w motce, ale w HD2 zależy to od jądra.

*

Offline mpxxl

  • ****
  • 596
  • Sprzęt: xda flame, e51,hx2110, hx2755, N900, 810f, es400
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #954 dnia: Grudzień 29, 2011, 21:44:49 »
ale pewnie jadro tez musze miec pod konkretny model?Czy nie? :-?

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #955 dnia: Grudzień 29, 2011, 21:56:02 »
Oczywiście, każdy telefon ma swoje jądra, sprawdź na xda w dziale twojego telefonu.

*

Offline abderyta

  • ***
  • 303
  • Sprzęt: takie tam
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #956 dnia: Grudzień 29, 2011, 23:36:46 »
Witam,

Szukam programu, który wyznaczy najkrótszą trasę między wskazanymi na mapie punktami, tak, aby przez każdy z nich przejechać raz możliwie najkrótszą trasą.

Przykład:

Mam objechać wszystkie punkty odbioru mleka z gospodarstw. W powiecie jest 40 wiosek, w każdej z nich 2-3 producentów mleka. Chcę wyznaczyć najkrótszą trasę podając tylko lokalizacje dostawców i wysłać potem samochód tą trasą.

*

Offline wozek

  • 46
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #957 dnia: Grudzień 31, 2011, 15:57:01 »
Witam,

wczoraj przesiadlem sie z WM na androida w wersji 2.3.4.
W zwiazku z czym poszukuje troche softu ktory bedzie dzialal analogicznie do tego co uzywalem na WM.\
Moze zaczne od kalendarza.

W WM bylo tak, ze jesli zostal ustawiony jakis termin to po jego nadejsciu byla wyswietlana informacja i prosba o reakcje - mozna bylo to zdarzenie odrzucic na okreslony czas, po ktorym znowu telefon bzyczal. W przypadku braku odzycenia PDA za jakis czas sam zaczynam bzyczec, ze termin itp.

Na androidzie z tego co zauwazylem tylko wydaje z siebie dzwiek i nawet nie wyswietla zadnego info o jakie zdarzenie chodzi, a do tego nie ma czegostakiego jak odrzucanie. W przypadki braku reakcji on tez w zaden sposob nie reaguje (jedynie wyswietla na gorze i8konke, ze nadszedl termin i tyle).

Czy ktos z Was zna jakis sofcik (najlepiej za friko) ktory bedzie zachowywal sie analogicznie do kalendarza na WM ?


Pozdrawiam,

Wozek

*

Offline orzo

  • *****
  • 1042
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #958 dnia: Styczeń 01, 2012, 11:32:55 »
zapewne słyszałeś o takim programie jak Pocket informant. wg mnie to najlepszy kalendarz dostępny zarówno na androida i WM. fakt, tani nie jest, bo to kwestia ponad 30zł, ale imo warto zapłacić. :ok:

edit: radzę jednak przetestować najpierw z możliwością zwrotu pieniędzy, bo nie jestem pewien co do funkcjonalności jakiej poszukujesz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2012, 11:34:55 wysłana przez orzo »
Mio P560 -> Toshiba G900 , iPod touch 2g -> Samsung Galaxy S2

*

Offline Shiryu

  • ****
  • 907
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: g900, SGS2, Wave 3, SGS4
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #959 dnia: Styczeń 01, 2012, 17:04:52 »
W WM bylo tak, ze jesli zostal ustawiony jakis termin to po jego nadejsciu byla wyswietlana informacja i prosba o reakcje - mozna bylo to zdarzenie odrzucic na okreslony czas, po ktorym znowu telefon bzyczal. W przypadku braku odzycenia PDA za jakis czas sam zaczynam bzyczec, ze termin itp.
(...)
Czy ktos z Was zna jakis sofcik (najlepiej za friko) ktory bedzie zachowywal sie analogicznie do kalendarza na WM ?
Ja korzystam z Calendar Snooze ;)
Urzeknie Was moja historia? :P
Mitsubishi m320->Moto v547->HTC Tornado->Sgh-i600 (+g900)->Omnia 2->SGS2->SGS4