Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)

  • 1861 Odpowiedzi
  • 281107 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #390 dnia: Marzec 24, 2011, 19:36:10 »
może masz 2.3 Gingebread?na FroYo chodzi wszystko poza jakimiś starociami
a może kwestia custom romu? (na HD2 miałem podobnie z Andry Birds na jednym romie)

*

Offline zajac

  • ****
  • 742
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS III Black
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #391 dnia: Marzec 24, 2011, 19:57:16 »
Ja również miałem problemy z instalacją aplikacji na Spicy na 2.2 CM... Po przejściu z powrotem do SM 2.1 problemy z instalacją programów zniknęły...

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #392 dnia: Marzec 24, 2011, 20:12:45 »
Na 100% mam 2.2, rom FroydVillain1.7.0. Wygląda na to, że będę musiał poszukać innego romu..

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #393 dnia: Marzec 24, 2011, 21:52:55 »
Mam 2.2 i za nic w świecie nie mogę go zainstalować.. podobnie jak kilku innych programów które miałem na G1 (np SportyPal).
Może to wina konkretnego ROMu? Sprawdzałeś inne?
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #394 dnia: Marzec 25, 2011, 13:37:30 »
Poszukuje przeglądarki, z której możliwe będzie zarządzanie w panelu administracyjnym joomla.
Posiadam na telefonie aplikację joooid ale przy logowaniu wyświetla mi się komunikat: org.xmlrpc.android.XMLRPCException: java.lang.IllegalStateException: target host must be null, or set in parameters.

Ktoś ma jakiś pomysł co z tym zroibc?

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #395 dnia: Marzec 25, 2011, 17:06:13 »
Mam 2.2 i za nic w świecie nie mogę go zainstalować.. podobnie jak kilku innych programów które miałem na G1 (np SportyPal).
Może to wina konkretnego ROMu? Sprawdzałeś inne?
Nie.. byłem zadowolony z niego aż do momentu w którym zapragnąłem zainstalować WeatherBuga.

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #396 dnia: Marzec 26, 2011, 11:18:46 »
i mnie spotkał podobny problem z Weather Bug :S
na oryginalnym 2.2 DHD stara wersja której używam (wolę starą bo ma ciśnienie na "1" ekranie) od razu wywala FC
najnowsza z marketu działa bez problemu

*

Offline b-29

  • *
  • 91
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samung Galaxy Note
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #397 dnia: Marzec 30, 2011, 17:55:09 »
Poszukuje programu do rysowania na androida, ale z konkretnymi wymaganiami:

zeby była opcja "smudge" i "blur" jak w photoshopie / albo jak w programie graficznym na windows ce pocket artist.
jeśli była by jeszcze opcja zmiany rodzaju pędzla to super ale przede wszystkim smużenie i rozmazywanie:

Podejrzewam ze nie ma żadnego tak zaawansowanego programu jak pocket artist na win ce, ale czekam na wasze propozycje.

Z góry dzięki :)

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #398 dnia: Kwiecień 01, 2011, 04:18:01 »
Spróbuj "Magic Doodle" z marketu. Z możliwościami zapoznasz się tu: www.owler.com/-blog/2011/01/android-tablet-painting-app-magic-doodle/
Myślę że powinien Ci  podpasować :)

 No to teraz ja odbijam piłeczkę, wymagania też mam niemałe: :)
Wiem, że są aplikacje które włączają/wyłączają łączność, dźwięki i inne w zależności od lokalizacji/godziny.
Ja szukam aplikacji która włączy tryb samolotowy gdy telefon nie będzie mógł się połączyć z siecią komórkowa. Potem dobrze by było gdyby np. po godzinie wyłączył na chwilę tryb samolot i po ponownej próbie połączenia z operatorem znowu go włączył w przypadku niepowodzenia.
Czy jakaś aplikacja posiada podobne funkcje?
Dokładnie chodzi mi o to, że nie mam zasięgu w pracy (drenaż baterii), a po ręcznym włączeniu trybu samolot często zapominam go wyłączyć :) jak ewentualnie inaczej zautomatyzować ten proces?
Mam nadzieję że takie rzeczy to nie tylko w Erze ;)
Z góry dzięki za sugestie ;)

*

don.kamillo

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #399 dnia: Kwiecień 01, 2011, 19:48:35 »
Szukam takiego widżetu do smsów, który by wyświetlał je coś na wzór tego z THC Sense. W takim formacie 3D, czy jak to nazwać... Szukam w markecie i nic nie ma :(

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #400 dnia: Kwiecień 21, 2011, 18:12:46 »
Witam!
Szukam polskiego słownika/aplikacji swype do HTC Desire. Korzystałem z niego trochę na kumpla Galaxy S i jest świetny. Widziałem w innych tematach coś o betach , lub wersjach z przed roku, ale linki były nie aktywne :(

Byłbym wdzięczny za jakieś aktywne linki (najlepiej słownik bez ogonków ą, ę etc o ile taki istnieje).

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #401 dnia: Kwiecień 21, 2011, 18:50:47 »
Witam!
Szukam polskiego słownika/aplikacji swype do HTC Desire. Korzystałem z niego trochę na kumpla Galaxy S i jest świetny. Widziałem w innych tematach coś o betach , lub wersjach z przed roku, ale linki były nie aktywne :(

Byłbym wdzięczny za jakieś aktywne linki (najlepiej słownik bez ogonków ą, ę etc o ile taki istnieje).
linki nieaktywne nie bez powodu
swype nie jest dostępny poza wybranymi modelami telefonów na podstawie umowy producentów, a w Desire najwyraźniej się HTC i Swype nie dogadali ...
słownik ktoś skądś wyodrębnił zapewne bez wiedzy autora zatem nie pytaj na tym forum

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #402 dnia: Kwiecień 21, 2011, 19:35:51 »
O tym to nie wiedziałem , widocznie sporo się pozmieniało, bo znalazłem jakieś tematy z przed roku i tam co innego na ten temat pisali.
A jakis swypo podobny program? Nie musi być darmowy o ile jest równie dobry.

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #403 dnia: Kwiecień 21, 2011, 19:41:00 »
poszperaj po forum może gdzieś się ... link ostał

a co do funkcji search to w tym wątku masz pewnie to czego szukasz http://pdaclub.pl/forum/oprogramowanie-android/swype-na-desire-%28i-innych-androidach%29/msg1475346/#msg1475346

a tu "prośba" od producenta swype
http://androidcommunity.com/swype-sends-distribution-rules-to-xda-20110113/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2011, 19:47:27 wysłana przez lemar123 »

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #404 dnia: Kwiecień 21, 2011, 20:34:06 »
O tym to nie wiedziałem , widocznie sporo się pozmieniało, bo znalazłem jakieś tematy z przed roku i tam co innego na ten temat pisali.
Bo rok temu sprawa była rozwojowa, teraz jest oficjalny apel, który podesłał lemar, no i trzeba uszanować wolę twórców...

prosty widget do obsługi rozjaśnienia ekranu - poszukuję
« Odpowiedź #405 dnia: Kwiecień 22, 2011, 10:15:49 »
Witam,

Potrzebny mi widget z przalaczajacy jasność ekranu między auto i ustawionym zdefiniownym przez uzytkownika poziomem. Dwa ustawienia i koniec kropka. Klikam raz jest auto. Klikam drugi raz, jest zdefiniowany poziom. Żadnych innych cudów i udziwnień. Nie chce 100 poziomów rozjaśnienia z możliwością wyboru. Tylko dwa profile i koniec. Problem polega na tym, że większość testowanych widgetó ma właśnie kilka profili, które przeskakują po kliknięciu, a mi kilka poziomów jest niepotrzebne. Zazwyczaj telefon spokojnie można obsługiwać na poziomie minimalnym podświetlenia. Jeżeli poziom minimalny nie wystarcza, to wtedy sobie świetnie radzi auto. Więc po co udziwniać i definiować więcej...

Ktoś kojarzy coś takiego?


*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: prosty widget do obsługi rozjaśnienia ekranu - poszukuję
« Odpowiedź #406 dnia: Kwiecień 22, 2011, 10:24:38 »
Nie zauważyłeś wątku o poszukiwanym oprogramowaniu?

Scalam

*

Offline loligo

  • ****
  • 694
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: prosty widget do obsługi rozjaśnienia ekranu - poszukuję
« Odpowiedź #407 dnia: Kwiecień 22, 2011, 14:13:23 »
StoWner
Elixir ma możliwość definiowania opcji podświetlenia - ustawiasz sobie ile chcesz stopni - mogą być dwa

*

Offline ReddyS

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: E61i/HTC Touch Pro2
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #408 dnia: Kwiecień 23, 2011, 22:47:45 »
Witam.

Poszukuję odpowiednika RSS Hub z TP2. Większość przejrzałem, i niby fajne ale...
Właśnie, brakuje mi najważniejszej rzeczy: zaznaczania i sortowania newsów po słowach kluczowych, czyli keywords. :( (czyli np: mam zdefiniowane ipad i w wszystkich kanałach jak trafi się słowo ipad news zostanie pięknie wyróżniony). Bardzo pożyteczna funkcja świetnie działająca w RSS Hub, a w czytnikach pod Androida niestety jej brak. Może gdzieś jednak istnieje tylko ja nie trafiłem :) Mam taka nadzieję.

PS. Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych.

*

Offline Barmanix

  • **
  • 195
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tekst osobisty
  • Sprzęt: HTC HD2, Galaxy SIII
Odp: prosty widget do obsługi rozjaśnienia ekranu - poszukuję
« Odpowiedź #409 dnia: Kwiecień 24, 2011, 07:59:15 »
Witam,

Potrzebny mi widget z przalaczajacy jasność ekranu między auto i ustawionym zdefiniownym przez uzytkownika poziomem. Dwa ustawienia i koniec kropka. Klikam raz jest auto. Klikam drugi raz, jest zdefiniowany poziom. Żadnych innych cudów i udziwnień. Nie chce 100 poziomów rozjaśnienia z możliwością wyboru. Tylko dwa profile i koniec. Problem polega na tym, że większość testowanych widgetó ma właśnie kilka profili, które przeskakują po kliknięciu, a mi kilka poziomów jest niepotrzebne. Zazwyczaj telefon spokojnie można obsługiwać na poziomie minimalnym podświetlenia. Jeżeli poziom minimalny nie wystarcza, to wtedy sobie świetnie radzi auto. Więc po co udziwniać i definiować więcej...

Ktoś kojarzy coś takiego?

Switch Widget Pro. - Widget z definiowanymi przyciskami, między innymi podświetlenie ekranu: max, auto, minimum. Oprócz tego ma jeszcze inne funkcje które jeżeli chcesz usuwasz i ustalasz jeden przycisk z podświetleniem ekranu, lub definiujesz inną liczbę  przycisków, max 8, WiFi, połączenie z internetem poprzez 3G, bluetooth, synchro, GPS i jeszcze parę innych.
Leon i Antek w jednym stali domu.

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #410 dnia: Kwiecień 24, 2011, 17:14:04 »

Elixir niby ma tą możliwość, ale jakoś mi nie chciał działać dobrze... Switchwidget pro kosztował 1 dolca, ale rozwiązał problem i był tego wart :). Dzięki.


*

Offline subzero82

  • 27
  • Sprzęt: I900,HTC HD2(LEO)
(Pytanie)Odtwarzacz mp3 i wideo.
« Odpowiedź #411 dnia: Kwiecień 24, 2011, 20:03:33 »
Witam szanownych forumowiczów.Czy możecie polecic mi odtwarzacz muzyki gdzie można dodawac do playlisty pojedyńcze utwory(bez aktualizacji biblioteki),oraz wybierać katalogi do odtworzenia.Szukam także jakiegoś dobrego odtwarzacza wideo.Dziękuje za odpowiedzi.

*

Offline wiejas

  • *****
  • 1454
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Mohikanin PDAC
Odp: (Pytanie)Odtwarzacz mp3 i wideo.
« Odpowiedź #412 dnia: Kwiecień 24, 2011, 20:06:35 »
jeżeli do androida to mVideo Player
X7500,i780,B7350 ,N8010 ,N7000, BB9810, B7620, NOKIA 6720, B2710, MSI U160 Samsung Xcower 2 ,Q10, Q 20 BlackBerry Passport Silver Edition no i do tego iPhone 7 Plus iPhone SE 128GB  ....narazie wszystko

*

Offline xspojlerx

  • *****
  • 3788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Od pytań jest forum, nie PW.
  • Sprzęt: Galaxy Note, HD2 Spider Edition.
Odp: (Pytanie)Odtwarzacz mp3 i wideo.
« Odpowiedź #413 dnia: Kwiecień 24, 2011, 21:28:30 »
Jeżeli do androida to mamy dział ogólny, Android w Leo nie różni się od innych telefonów z Androidem.

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #414 dnia: Maj 02, 2011, 20:18:31 »
A widział ktoś z forumowiczów aplikację do zarządzania wi-fi, żeby ustawić wg GPS miejsca w których wi-fi ma się automatycznie włączać lub wyłączać? Czyli np. jak jestem w lokalizacji dom i biuro to ma się wi-fi samo włączyć, a w innych miejscach automatycznie wyłączyć np gdy wychodzę z domu lub jadę do pracy. Jest coś takiego? Myślę, że można by zaoszczędzić trochę baterii.

pozdro

*

NikoPL

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #415 dnia: Maj 02, 2011, 20:43:53 »
No z tym GPS'em to tak nie do końca oszczędnie.
Nie łatwiej mieć non-stop włączone WiFi ? Zapewne będzie mniej "zjadać" baterię niż aktywny GPS.

*

Offline sajlent

  • Redaktor
  • *****
  • 3714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
  • Sprzęt: Mate 20 Pro
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #416 dnia: Maj 02, 2011, 23:30:57 »
A widział ktoś z forumowiczów aplikację do zarządzania wi-fi, żeby ustawić wg GPS miejsca w których wi-fi ma się automatycznie włączać lub wyłączać? Czyli np. jak jestem w lokalizacji dom i biuro to ma się wi-fi samo włączyć, a w innych miejscach automatycznie wyłączyć np gdy wychodzę z domu lub jadę do pracy. Jest coś takiego? Myślę, że można by zaoszczędzić trochę baterii.
Ja używam i polecam:

https://market.android.com/details?id=com.martinutils.autowifi

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #417 dnia: Maj 03, 2011, 08:01:07 »
poszukuję aplikacji do blokowania dostępu do folderów na hasło, jeśli się da to darmowy
przeszukałem market i nic ciekawego nie znalazłem, są aplikacje do blokowania aplikacji  :) , aplikacje do ukrywania samych zdjęć - 2 darmowe pozwalają ukryć tylko 5 zdjęć
ale do blokowania dostępu do folderów na hasło nic nie znalazłem  :(

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #418 dnia: Maj 03, 2011, 10:42:51 »
poszukuję aplikacji do blokowania dostępu do folderów na hasło, jeśli się da to darmowy
przeszukałem market i nic ciekawego nie znalazłem, są aplikacje do blokowania aplikacji  :) , aplikacje do ukrywania samych zdjęć - 2 darmowe pozwalają ukryć tylko 5 zdjęć
ale do blokowania dostępu do folderów na hasło nic nie znalazłem  :(
to nie odpowiedź, ale na pierwszy rzut oka wygląda na to, że jest kilka do wyboru http://www.androlib.com/r.aspx?r=folder+encryption
nie sprawdzałem, więc nie mogę polecić, ale jak znajdziesz dobrą to daj znać

btw, poszukuję darmowego klienta ftp z możliwością ponawiania pobierania (resume) i obsługą kolejki pobierania



*

Offline gal01

  • 31
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #419 dnia: Maj 06, 2011, 19:21:06 »
Witam

Poszukuję aplikacji, która obsługuje listę zadań z aplikacji google na własnej domenie. Te które testowałem niestety nie potrafiły tego. Przez jakiś czas działała mi synchronizacja z listą zadań w Jorte ale nagle przestało (kalendarze się synchronizują bez problemu). Aplikacja może być płatna byleby działała na 100%.

Pozdrowienia
Tomek