Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)

  • 1861 Odpowiedzi
  • 280619 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline yo

  • ****
  • 971
  • Sprzęt: fajny Leo, galaxy tab p1000
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #330 dnia: Luty 27, 2011, 18:03:29 »
Thx, zaraz sprawdzę.

Połączone: Luty 27, 2011, 18:03:43
Thx, zaraz sprawdzę.
end of fear
yo is here

*

dorsz85

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #331 dnia: Luty 27, 2011, 22:11:42 »
Poszukuje programu do strojenia gitary.

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #332 dnia: Luty 27, 2011, 22:39:19 »
Poszukuje programu do strojenia gitary.
a do best of zajrzałeś ?

*

dorsz85

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #333 dnia: Luty 28, 2011, 14:03:01 »
Zajrzałem ale ze Swifta i nie widziałem nazw programów. Już znalazłem.

*

Offline robert2010

  • 26
    • kelleran
  • Sprzęt: HTC Desire HD, Galaxy S III
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 28, 2011, 20:55:50 »
A czy ktoś może zetknął się z aplikacją w stylu TodayAgenda (z WM).
Zaplanowane zadania, zaplanowane rozmowy do wykonania i pobieranie danych o urodzinach z książki telefonicznej - i to wszystko wyświetlane w odpowiedniej kolejności.
Jakoś bez tego trudno mi się odnaleść

*

Offline slp555

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nokia e50 =>> HTC dream
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #335 dnia: Marzec 01, 2011, 00:12:49 »
witam, czy ktoś wie czy istnieje program który by sam decydował jakie programy łączą się z internetem a jakie nie, i np fajna dodatkowa opcja by było kiedy mogą się łączyć (w jakich godzinach). Wiem że sporo aplikacji ma opcje co ile ma się łączyć ale ostatnio jak zostawiam neta włączonego to coś mi go zżera ale nie wiem co:(

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #336 dnia: Marzec 01, 2011, 06:54:34 »
slp555 jaką masz wersję andka?
jeśli 2.2 lub wyżej, możesz systemowo, lub za pomocą dodatkowego softu np. 3G Watchdog wyłapać program, który pożera za dożo

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #337 dnia: Marzec 01, 2011, 12:45:48 »
witam, czy ktoś wie czy istnieje program który by sam decydował jakie programy łączą się z internetem a jakie nie, i np fajna dodatkowa opcja by było kiedy mogą się łączyć (w jakich godzinach). Wiem że sporo aplikacji ma opcje co ile ma się łączyć ale ostatnio jak zostawiam neta włączonego to coś mi go zżera ale nie wiem co:(
miui ma to w standardzie
w best of jest firewall dla android'a
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2011, 12:48:49 wysłana przez lemar123 »

*

Offline slp555

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nokia e50 =>> HTC dream
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #338 dnia: Marzec 01, 2011, 13:11:58 »
mój rom to froyo by laszlo. Gdzie taka opcja jest?? ale nie chodzi mi o to by klikać by wyłączyć neta, i klikać by włączyć, tylko by np o danej godzinie był włączany samoczynnie dla np danych aplikacji a reszta zablokowana.

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #339 dnia: Marzec 01, 2011, 16:51:20 »
mój rom to froyo by laszlo. Gdzie taka opcja jest?? ale nie chodzi mi o to by klikać by wyłączyć neta, i klikać by włączyć, tylko by np o danej godzinie był włączany samoczynnie dla np danych aplikacji a reszta zablokowana.
miui toi rom, jak masz inny to nie masz tej opcji
nie wiem czy ten firewall (z best of) ma jakiś harmonogram - o takim kombajnie nie słyszałem
z drugiej strony są narzędzia do czasowej (de)aktywacji sieci, ale z kolei nie mają firewall'a

*

Offline Barmanix

  • **
  • 195
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tekst osobisty
  • Sprzęt: HTC HD2, Galaxy SIII
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #340 dnia: Marzec 02, 2011, 12:26:42 »
Szukam programu do nauki jeżyka angielskiego coś jak SuperMemo Angielski? No Problem?
I drugi jaki bym chciał znaleźć to taki który będzie mógł przenosić aplikacje na SD, ALE będzie pokazywał też które aplikacje są na fonie, a które na SD, teraz mogę przenosić, ale muszę każdą z osobna klikać i sprawdzać gdzie jest zainstalowana i dopiero przenosić bądź nie.
Zna ktoś coś takiego?

Cały czas szukam czegoś takiego.

A poza tym szukam programu związanego z barmaństwem, tzn. przepisy na drinki itd. jest tego pełno w markecie, ale głównej funkcji jakiej poszukuję to dodawanie własnych przepisów tj. składników (wybór miary np.: ml, oz, części, dash itd) i sposobu wykonania, wyszukiwanie drinków wg. nazwy bądź wg. składników.
Może to być program na zasadzie bazy danych, bo chodzi mi tylko o dodawanie własnych przepisów, nie chcę już stworzonej bazy drinków.
Mam nadzieję, że nie skomplikowałem za bardzo.
Leon i Antek w jednym stali domu.

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #341 dnia: Marzec 03, 2011, 08:26:35 »
Witam,
poszukuję programu który zmienia barwę głosu podczas rozmowy lub program który generuje określone dźwięki otoczenia np dźwięk lotniska itp
Ma ktoś jakieś propozycje?

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #342 dnia: Marzec 03, 2011, 12:24:16 »
Poszukuje przeglądarke na androida, która wyświetla strony z elementami java. Opera mini nie działa, skyfire także.
Jakies propozycje?

*

Offline slp555

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nokia e50 =>> HTC dream
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #343 dnia: Marzec 03, 2011, 16:16:16 »
mój rom to froyo by laszlo. Gdzie taka opcja jest?? ale nie chodzi mi o to by klikać by wyłączyć neta, i klikać by włączyć, tylko by np o danej godzinie był włączany samoczynnie dla np danych aplikacji a reszta zablokowana.
miui toi rom, jak masz inny to nie masz tej opcji
nie wiem czy ten firewall (z best of) ma jakiś harmonogram - o takim kombajnie nie słyszałem
z drugiej strony są narzędzia do czasowej (de)aktywacji sieci, ale z kolei nie mają firewall'a
a powiedzmy, da rade połączyć dwa programy? firewall jakiś plus program do czasowej deaktywacji sieci?? i jakie polecacie

*

Offline Hornet15re1

  • ***
  • 421
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch Pro
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #344 dnia: Marzec 03, 2011, 16:46:32 »
Witam,
poszukuję programu który zmienia barwę głosu podczas rozmowy lub program który generuje określone dźwięki otoczenia np dźwięk lotniska itp
Ma ktoś jakieś propozycje?

prosze...program nazywa się Voice Changer v3.2 dał bym linka ale tu chyba nie wolno,a załączyć tutaj nie moge bo ten program zajmuje 2MB
Nokia 3210-Nokia 3330-Nokia 6610-Nokia 6822a -Nokia N70 - HTC DIAMOND - HTC TOUCH PRO-SAMSUNG SPICA - HTC DESIRE Z
 
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #345 dnia: Marzec 03, 2011, 16:54:32 »
Witam,
poszukuję programu który zmienia barwę głosu podczas rozmowy lub program który generuje określone dźwięki otoczenia np dźwięk lotniska itp
Ma ktoś jakieś propozycje?

prosze...program nazywa się Voice Changer v3.2 dał bym linka ale tu chyba nie wolno,a załączyć tutaj nie moge bo ten program zajmuje 2MB
możesz przecież dać link do strony marketu

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #346 dnia: Marzec 03, 2011, 17:15:06 »
ten programik zmienia ale nie na żywo. A jakiś generujący dźwięki otoczenia?

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #347 dnia: Marzec 03, 2011, 20:27:53 »
Poszukuje przeglądarke na androida, która wyświetla strony z elementami java. Opera mini nie działa, skyfire także.
Jakies propozycje?
Jakie masz urządzenie?
Domyślna, Opera Mobile, Dolphin HD, Dolphin zwykły chyba też, Miren.
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #348 dnia: Marzec 04, 2011, 15:56:32 »
Mam x 10 mini pro opera własnie nie wyświetla...

dolphin także nie wyswietla, miren także...
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2011, 16:13:04 wysłana przez pin1906 »

*

Offline IronWolf

  • ****
  • 893
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 5s, iPad mini
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #349 dnia: Marzec 04, 2011, 19:16:08 »
Nie jestem pewien, ale zdaje mi się że android jeszcze nie obsługuj javy na stronach.

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #350 dnia: Marzec 05, 2011, 16:56:11 »
Witam
Poszukuje aplikacji która będzie zamieniała polskie znaki na zwykłe dla określonych aplikacjach (lub ostatecznie dla całego systemu). Zna ktoś coś takiego?

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #351 dnia: Marzec 05, 2011, 19:30:41 »
W gotowym tekście, czy wklepywanym na bieżąco? w tym drugim pomoże klawiatura z taką funkcją. Np. HTC_ime koryguje znaki przy wklepywaniu ich do aplikacji z grupy SMS (tylko).
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #352 dnia: Marzec 05, 2011, 20:49:12 »
Witam
Poszukuje aplikacji która będzie zamieniała polskie znaki na zwykłe dla określonych aplikacjach (lub ostatecznie dla całego systemu). Zna ktoś coś takiego?
W Swype ze strony swype-pl.blogspot.com polskich znaków nie ma w SMSach, jeśli o to chodzi.
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

*

Offline saknis

  • ****
  • 696
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Hero
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #353 dnia: Marzec 06, 2011, 22:20:47 »
Poszukuję niejako rozszerzenia systemowego widgeta zadań. Ten domyślny wyświetla tylko 1 wydarzenie - to najbliższe, a marzy mi się taki, który będzie wyświetlał ich więcej. Czy to konfiguracja tego obecnego, czy jakiś inny program? Ktoś może wie? Zależy mi na tym wyglądzie, który jest w systemowym widgecie, albowiem bardzo przypadł mi wizualnie do gustu.

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #354 dnia: Marzec 07, 2011, 17:14:08 »
Smooth Calendar?
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #355 dnia: Marzec 07, 2011, 17:48:33 »
Była taka aplikacja, która blokowała dostęp do aplikacji, które chcieliśmy ukryć. Program generował fałszywe błędy identyczne do systemowych, aby przejść dalej trzeba było wykonać kombinację gestów na ekranie (wybraną) lub wprowdzenie hasła poprzez kliknięcie w 'zgłoszenie błędu aplikacji' i wpisanie odpowiedniej kombinacji. Ktoś wie jak ten program się nazywał?

Być może chodzi Ci o to - App Locker II : Fake Crash http://www.appbrain.com/app/app-locker-ii:-fake-crash/net.xdevelop.protector

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #356 dnia: Marzec 07, 2011, 17:51:23 »
Nie kojarzę systemowego widżeta zadań (jest taki w ogóle?), ale do tego używam Agenda Widget :ok:
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

*

Offline goofy3

  • *****
  • 1530
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG 4X P880, Samsung i600
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #357 dnia: Marzec 07, 2011, 18:55:17 »
Witam,
szukam programiku który będzie działał jak kamera z możliwością nagrywania. Ważny jest podgląd na monitorze komputera. Może być trial, potrzebuję tylko programik na jeden dzień, może być bez dźwięku. Sprawdziłem DroidCam lecz niestety brak podglądu... Połączenie z kompem nie ma znaczenia, może być kabel, wifi czy bt.

Pozdrawiam

*

Offline WiateR

  • *****
  • 1526
  • Płeć: Mężczyzna
  • BBM PIN: 2AE2AB13
    • Inaczej o technologii!
  • Sprzęt: BlackBerry Q10 + iPad mini 2 + MSI GE40
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #358 dnia: Marzec 07, 2011, 20:18:18 »
Była taka aplikacja, która blokowała dostęp do aplikacji, które chcieliśmy ukryć. Program generował fałszywe błędy identyczne do systemowych, aby przejść dalej trzeba było wykonać kombinację gestów na ekranie (wybraną) lub wprowdzenie hasła poprzez kliknięcie w 'zgłoszenie błędu aplikacji' i wpisanie odpowiedniej kombinacji. Ktoś wie jak ten program się nazywał?

Być może chodzi Ci o to - App Locker II : Fake Crash http://www.appbrain.com/app/app-locker-ii:-fake-crash/net.xdevelop.protector

Olbrzymie dzięki, to właśnie ta aplikacja, dzięki.

Swoją drogą bardzo polecam. :)
Wysłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 4. :E

*

Offline Ron-K

  • 14
Odp: Poszukiwane Aplikacje (pytaj tutaj)
« Odpowiedź #359 dnia: Marzec 08, 2011, 10:03:04 »
Poszukuję programu do obsługi komunikatorów w tym gg na androida (spica i5700), zna może ktoś taką aplikacje?
vCommunicator darmowy i nieźle wymiata