Android OS > Oprogramowanie Android

Motorola Phone Portal

<< < (3/3)

lemar123:
czy ten program działa na każdym telefonie z androidem czy tylko moto ?

(tylko chwilowo pomijam fakt, czy jeśli jest w standardzie fabrycznym producenta, to czy może być wyrzezany z romu i instalowany na dowolnym innym sprzęcie)

Jeremy:
Ja na Hero go używałem - działał.

Pieka:

--- Cytat: lemar123 w Luty 24, 2011, 11:09:45 ---czy ten program działa na każdym telefonie z androidem czy tylko moto ?

--- Koniec cytatu ---
Testowany byl na wielu sprzetach i z tego, co mi wiadomo na kazdym dzialal w zasadzie identycznie.
Jesli zastanawiasz sie nad przeniesieniem tematu do dzialu Motoroli, to spokojnie mozesz porzucic ten zamiar :)

lemar123:

--- Cytat: Pieka w Luty 25, 2011, 02:36:58 ---
--- Cytat: lemar123 w Luty 24, 2011, 11:09:45 ---czy ten program działa na każdym telefonie z androidem czy tylko moto ?

--- Koniec cytatu ---
Testowany byl na wielu sprzetach i z tego, co mi wiadomo na kazdym dzialal w zasadzie identycznie.
Jesli zastanawiasz sie nad przeniesieniem tematu do dzialu Motoroli, to spokojnie mozesz porzucic ten zamiar :)

--- Koniec cytatu ---
jak działa na wszystkim i producent sam udostępnia do pobrania to nie ma problemu
btw - jest też wersja ze zmienioną szatą "pod htc", ale oglądałem przez telefon i teraz nie mogę znaleźć linka

muszkin1983:
pewnie o to chodzi nazywa sie htc portal
http://www.htcphones.net/htc-portal-software-for-remote-control

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej