Różne > e-book

Do lekarzy - Pharmindex na PPC

<< < (2/7) > >>

syrjusz:
A o polski doktop? nie pharmindex, ale zalozenia te same :)

Posiada:
Indeks leków
Klasyfikacja ICD-10
Kartoteka pacjentów
Kurier MP
Streszczenia wyników wiarygodnych badań klinicznych
Wartości referencyjne badań laboratoryjnych





Pozdro

as127:

--- Cytat: syrjusz w Luty 22, 2008, 12:12:03 ---A o polski doktop? nie pharmindex, ale zalozenia te same :)

--- Koniec cytatu ---

Instalowałem jakis rok temu, coś źle poszło i  skończyło się HR'em. Zraziłem sie

D-fens:
Ja używam MP Doktop'a od przynajmniej 3 lat - działa dobrze, rzadko się zawiesza i pomaga w pracy jako głównie baza danych o lekach. Kody ICD10 też się czasami przydają.

Rumcajs:
Potwierdzam programu uzywam tez od 3 lat i jest ok teraz z pol roku temu wyszla nowsza wersja i dziala ok jesli jednak jest problem z instalka nalezy do nich napisac i podac sprzęt na jakim sie instaluje powiedza co jest nie tak

U mnie np. byl problem na samym poczatku bo trzeba było go instalowac w pamieci MDA3 a nie na karcie teraz chyb atego nie trzeba robic

Program wiele razy juz mi pomogl i jest czescto aktualizowany

Pozdrawiam Adam

herbata z rumem:
Ja używam Doktopa na Toshibie G900 i na początku po zainstalowaniu musiałem zrobić hard reset ( na polskim romie, tym który był "od nowości" ) teraz mam chiński rom przetłumaczony na angielski z myg900 i śmiga aż miło ;). Jeśli komuś zależy na tym programie to polecam poeksperymentować.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej