Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Dell

WM6/6.1 dla x51v

(1/115) > >>

emigrant:
WM6 dla Axima x51v



Bardzo bym prosił osoby posiadające x51v aby zamieszczały opinie o systemie w tym wątku a nie nie tym drugim dotyczącym x50v. Oba romy robi kto inny i różnie się zachowują na tych dwóch modelach więc żeby nie było bałaganu i rozczarowań że komuś coś chodzi, a jemu nie bo nie sprawdził że to mowa o nie jego modelu.

Wiecej informacji tutaj:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=331803 //edit by ziele

Bat.:

--- Cytat: slammer w Sierpień 03, 2007, 13:56:21 ---ps. jeee... będzie WM6 dla x51v :)

--- Koniec cytatu ---
No, mówiłem wam, że tak i tak będzie, bo ma do tego predyspozycje. A wszyscy wyjeżdżali z tym, że Dell nie będzie już dalej produkował X51v bla bla bla. Jak nie Dell to kto inny i będzie jeszcze lepiej, tak jak z X50v :))
Napisane: Sierpień 03, 2007, 19:56:55
--- Cytat: EnD w Sierpień 03, 2007, 07:51:43 ---Oby tylko było to OSZCZĘDNIEJSZE niż WM 5.0 w stosunku do wydajności palmtopa... Ja nawet się do WM5.0 nie przekonałem i wciąż używam 2003SE :]

--- Koniec cytatu ---
Pewnie, że będzie oszczędniejsze. Sam WM 6 jest w sobie szybszy.

slammer:
ciekawe kiedy to wyjdzie...
wg. forum xda 95% jest kompletne. tylko, że do zrobienia pozostała obsługa SDHC oraz szyfrowania WPA2 przez wifi :/ do tego jeszcze 2 punkty, w których nie wiem o co chodziło. jakieś VP...

Bat.:

--- Cytat: BLAST w Sierpień 10, 2007, 22:38:45 ---Już jest :D Szkoda, że nie na X51v  :-| ale to też pewnie kwestia kilku dni.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=322498

Odważni do testów! :)

--- Koniec cytatu ---
Także czekam i to na jakąś relację, bo tak to nie chcę tracić wszystkiego jeśli wyjdą nowe wersje z poprawkami ;) Bo backupu pewnie nie będzie się dało wgrać, bo niby jak.
Jak wygląda downgrade? Po prostu instalacja np. A12 ze strony Della?

rav04:
juz jest dla x51v
Zainstalowałem, działa prawie ok
Narazie jest problem z synchronizacją z pc i obsługą wi-fi
Problem z Wi-fi można rozwiązać poprzez korzystanie z "Odyssey Client"


Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej