Różne > e-book

co do czytania ebookow

<< < (38/38)

adam nawrocki:

--- Cytat: Dreszcz w Sierpień 23, 2016, 09:29:18 ---Temat, jak widzę, zdechł, ale pozwolę sobie odświeżyć. Jeśli czytanie e-booków, to tylko Amazon Kindle. Żadne tablety, czytanie na smartfonach, na aplikacjach na komputerze. Mam Kinde'a od jakichś pięciu lat i praktycznie nie rozstaję się z tym urządzeniem.

--- Koniec cytatu ---

Nie mogę się z Tobą nie zgodzić. Dziś tylko Kindle - dużo lepszy, lżejsszy no i.....bateria :-)

gracz_0101:

--- Cytat: adam nawrocki w Kwiecień 28, 2018, 23:18:07 ---
--- Cytat: Dreszcz w Sierpień 23, 2016, 09:29:18 ---Temat, jak widzę, zdechł, ale pozwolę sobie odświeżyć. Jeśli czytanie e-booków, to tylko Amazon Kindle. Żadne tablety, czytanie na smartfonach, na aplikacjach na komputerze. Mam Kinde'a od jakichś pięciu lat i praktycznie nie rozstaję się z tym urządzeniem.

--- Koniec cytatu ---

Nie mogę się z Tobą nie zgodzić. Dziś tylko Kindle - dużo lepszy, lżejsszy no i.....bateria :-)

--- Koniec cytatu ---

oj tak kindle to jest najlepszy sprzęt. Mam już koło 7 lat i nadal śmiga, w miedzy czasie kupiłem nowszego, bateria świetnie trzyma, oczy się nie męczą jak na komórce. Jedyny problem to gdzie go trzymać jadąc do pracy

krystiano999:

--- Cytat: gracz_0101 w Luty 05, 2019, 15:52:08 ---
--- Cytat: adam nawrocki w Kwiecień 28, 2018, 23:18:07 ---
--- Cytat: Dreszcz w Sierpień 23, 2016, 09:29:18 ---Temat, jak widzę, zdechł, ale pozwolę sobie odświeżyć. Jeśli czytanie e-booków, to tylko Amazon Kindle. Żadne tablety, czytanie na smartfonach, na aplikacjach na komputerze. Mam Kinde'a od jakichś pięciu lat i praktycznie nie rozstaję się z tym urządzeniem.

--- Koniec cytatu ---

Nie mogę się z Tobą nie zgodzić. Dziś tylko Kindle - dużo lepszy, lżejsszy no i.....bateria :-)

--- Koniec cytatu ---

ja noszę w kieszeniu kurtki, latem w jakieś torbie, na wszystko się znajdzie rada ;) a kindla kocham miłościa bezgraniczną i sie z nim nie rozstaje

oj tak kindle to jest najlepszy sprzęt. Mam już koło 7 lat i nadal śmiga, w miedzy czasie kupiłem nowszego, bateria świetnie trzyma, oczy się nie męczą jak na komórce. Jedyny problem to gdzie go trzymać jadąc do pracy

--- Koniec cytatu ---

Dominika1988:
Ale tu jest mnóstwo świetnych programów  :O~ :O~

greenteam:
ta strona już nie istnieje... Zobacz https://piorunochron.pl tego typu poważne strony stoją w internecie latami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej