Pozostałe platformy > Symbian OS

Najlepsze programy dla Symbian OS

<< < (2/25) > >>

bret:
Dla UIQ 2.1, domyślam się? :) Piszcie o jaką platformę chodzi (albo telefon), bo potem ktoś będzie szukać np. tego Netfronta dla np. 9300 :). I nie znajdzie, rzecz jasna...

k.walkow:

--- Cytat: "bret" ---Dla UIQ 2.1, domyślam się? :) Piszcie o jaką platformę chodzi (albo telefon), bo potem ktoś będzie szukać np. tego Netfronta dla np. 9300 :). I nie znajdzie, rzecz jasna...
--- Koniec cytatu ---


Jak poszuka to znajdzie... Netfront dedykowany dla N9210i z pewnymi mankamentami da się odpalić na N9x00. Pisła o tym user na innym forum.

bret:
Tak czy inaczej, w tej chwili platformy symbianowe spoza tej samej rodziny nie są ze sobą kompatybilne (a i w jednej rodzinie są wyjątki, vide Series 60 1.x -2.x > Series 60 3.0 i UIQ 1.x - 2.x > UIQ 3.0), trzymajmy się więc zasady podawania sprzętu lub platformy.

k.walkow:
Dla jabberowców i użytkowników gmaila (google talk) polecam AgileMessenger (agilemobile.com). Moim zdaniem ma przyjemniejszy i bardziej przyjazny interfejs niż IM+. Jedyny mankament - ostatnio nie mogę zalogować się do google:(

Soft oczywiście dla s80.

baols:
Od siebie mogę polecić na s60:

FExplorer - menadżer plików

GloBanner -  mała aplikacja służąca do wyświetlania wpisanego przez nas tekstu na całym ekranie (przez ekran przelatują litery o wysokości ekranu)

mStopwatch - dobry stoper (jako nieliczny działa na symbianie 6.1)

BCalc - dobry kalkulator naukowy, choć nie bez błędów

Stacker - można przy jego pomocy skompresować programy (nie zmienia dostępu do programu - nadal jest ta sama ikonka tylko uruchomienie takiego programu trwa troszkę dłużej), można również dodawać skróty do menu ulubione.

torch - wykorzystuje wyświetlacz telefonu jako latarkę (przydało mi się jak w całym mieście wyłączyli prąd żeby znaleźć prawdziwą latarkę)


Na UIQ:

AgileMessenger - jako gg

BlueEyes - fajna przeglądarka plików graficznych

Power mp3 - klon Winampa:) - ma equalizer

Chronometer - stoper

MathZ - kalkulator naukowy

DocumentsToGo - pakiet biurowy kompatybilny z M$ Office

PocketPainter - edytor grafiki - dużo funkcji ale troszkę zmula

Opera - przeglądarka internetowa

PowerConverter - zamiana jednostek

EScummVM - emulacja starych przygodówek (ja cykałem min. w Simon The Sorcerer 2 PL)

To by było na tyle:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej