Różne > Archiwum Giełdy

Planet Gemini PDA - współczesny Psion 5MX z Androidem i telefonem

(1/1)

Kajetan Krykwiński:


Współczesne wcielenie Psiona 5MX (dosłownie, identyczna klawiatura) w formie palmtopo-telefonu z androidem lub linuksem.
Tak, można z niego normalnie rozmawiać jak z telefonu (w pozycji zamkniętej), wymiarami jest nawet nieco mniejszy niż Xiaomi Mi Max, tylko nieco grubszy.
Android 7.1.1 (wrótce będzie 8 – właśnie trwa certyfikacja u Google), Linux z Debianem na czele lub Salfish OS, można posiadać nawet trzy systemy zainstalowane na raz (multiboot).

Cudo posiada Mediateka X27, 4GB ramu, 64GB wbudowanej pamięci. Są dwa USB typu C (jedno ładowanie/synchro/host, drugie tylko host – często podpinałem myszkę).
Wyświetlacz nieco ponad 6”, 2160x1080px – taki Full HD szerszy o tyle żeby pomieścić pasek z przyciskami Androida.

Obsługuje to normalne LTE, jedna karta sim + eSIM (choć nie wiem jak z obsługą w naszych sieciach).
Bateria zależnie od użytkowania trzyma do dwóch dni. Z ciekawostek – do dzwonienia można trzymać obojętnie w którą stronę – zestaw mikrofon + głośnik jest na obu krawędziach i sam przełącza na odpowiedni.
Wersja z trzeciego cyklu produkcyjnego, także posiada procesor x27 i poprawioną klawiaturę.

Pełen zestaw pudełkowy. Cena to 1200zł. Wysyłka DHL lub paczkomat gratis, można pomacać we Wrocławiu.

Zdjęcia: https://imgur.com/a/l3PtUEs

daras28-82:
Kurde, rozważył bym ale zegarek mu się spóźnia... :P

Pirosan:
Biorę, poproszę o wiadomość na pro.piro[at]gmail.com , dzięki!

Kajetan Krykwiński:
Nieaktualne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej