PDA Ogólnie > Zakupy

Moc, jakość i niezawodność

(1/2) > >>

Pendriu:
Witam,
Czy jest jakiś kompromis pomiędzy niezawodnym sprzętem OQO, jakością starego poczciwego SPV3000 i mocą HD2?  Pytanie na pozór absurdalne, ale proszę o poważne komentarze.  Zamierzam wstąpić do armii i potrzebuję świetnej maszyny, która będzie odporna na czynniki zewnętrzne. Będzie pozbawiona wirusów i nie do wyśledzenia przez Służby.

Z góry dziękuję za pomoc

PawelP7:
W kwestii Nintendo DS zostało już wszystko napisane w poście powyżej. Jeżeli jednak nadal się nie zraziłeś proponuję zaaplikować jakiegoś custom Roma i na to wrzucić odpowiednią łatkę. Szwagier ostatnio to robił w swoim passacie B4 po rosyjskim szejku. Generalnie jest zadowolony ale spłuczka po 10 000 km wysiadła i musi wymienić. Najlepszy GEBERIT. Za 200 zł dostaniesz.

kamik:
Witam

To byłby sprzęt idealny, a takie niestety nie istnieją  :-|

Najbliżej tego co napisałeś moim zdaniem jest Samsung omnia. Szybki, nowoczesny a jego monoblokowa obudowa zapewnia wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju zagrożenia. Mam nadzieje że pomogłem :)

Pendriu:
Dzięki za szybką odpowiedź. To tylko mnie utwierdziło, że podążam  w dobrą stronę. Co myślisz jednak o custom romie na Sambie? Podobno lepiej się aplikacje trzymają Ramu

kamik:
Temat był wielokrotnie wałkowany. Zamykam, a autorowi radzę skorzystać z opcji szukaj, a nie pytać się po raz setny o to samo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej