Zmiana adresu IP

  • 2 Odpowiedzi
  • 17555 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rat0

  • 21
  • Sprzęt: iPhone 5s
Zmiana adresu IP
« dnia: Styczeń 20, 2016, 17:31:06 »
Witam.Jak w temacie interesuje mnie zmiana adresu IP w iPhonie.Mieszkam za granicą,przeglądając polskie strony (przeważnie Onet.pl) przeważnie nie odważają mi sie wiadomości wideo.Brak możliwości oglądnięcia w twoim kraju-od taki mi wyskakuje komunikat.Pomoze mi ktoś jak to zrobić.?!Telefon łączy sie przez wifi z ruterem.

*

Offline rat0

  • 21
  • Sprzęt: iPhone 5s
Odp: Zmiana adresu IP
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2016, 22:24:00 »
Poszukałem trochę i znalazłem w App Store fajna aplikacje do zmiany IP (7 dniowy trial,potem płatna).A nazywa się IPVanish VPN.Jak znajdę coś darmowego dam znać.

*

Offline rat0

  • 21
  • Sprzęt: iPhone 5s
Odp: Zmiana adresu IP
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 18, 2016, 18:28:47 »
Poszukałem i znalazłem darmowa aplikacje VPN,niemasz możliwości wyboru serwerów vpn,aplikacja robi to automatycznie.Ale jest przydatna do:
Onavo Protect pomaga utrzymać siebie i swoje dane bezpieczne podczas przeglądania.Zamknij tryb pełnoekranowyOnavo Protect pomaga utrzymać siebie i swoje dane bezpieczne podczas przeglądania i udostępniania informacji w internecie. Ta potężna aplikacja pomaga chronić Cię przed złośliwym , phishing i niezabezpieczonych stronach mobilnych. Pomaga również zabezpieczyć swoje dane podczas logowania do stron internetowych lub wprowadzić dane osobiste, takie jak dane dotyczące rachunków bankowych oraz numery kart kredytowych.