Apple iOS > Gry iOS

W co gracie? Jakie są wasze ulubione gry?

(1/5) > >>

beju:
Widzę że nowy dział się pojawił, myślę że w ramach nic nierobienia w pracy można jakoś go uatrakcyjnić :)

W co gracie? jakie gry uważacie za godne polecenia?
Nieukrywam że dużo radości daje używanie iPhona jako przenośnej "konsolki" do gier :)

"moje" Must have jeśli chodzi o gry czyli to co mam zainstalowane w moim iPhone...

Gears - brać póki w promocji za 0,79E, można spokojnie się odstresować tocząc kulkę przez kilkanaście plansz :)
Death race - akcja, akcja i jeszcze raz akcja. Póki jest za 0,79E brać, zapowiedziany jest multiplayer. Wyścigi w 3D, dużo broni, fajna grafika...
Solitaires HD - pasjans klasyczny i freecell. Za friko, grywalne.
Zenonia - cała seria godna uwagi, po 0,79E. Grywalne "rpg" w klimatach anime.
Cut the Rope - klasyka gatunku, nikomu nie trzeba chyba tłumaczyć co i jak :)
Cat Physics - gra logiczna od Donut Games, czasami rzucą w przecenie. Przyjemnie się gra.
Geared 2 - druga część gry "w kółka zębate". Zadanie proste, ustaw tak zębatki by poruszył się cały mechanizm. Trafić można za darmo.
Doodle Fit - kolejny logiczny zabieracz czasu, za friko w app store. Poukładaj klocki do podanego na planszy kształtu.
Unblock Me Free - klasyka po raz kolejny, tysiące plansz do przejścia. Uwolnij czerwony klocek, przesuwając pozostałe na planszy.
Tiki Premium - gra polskiego programisty, usuń kamyki z pod totemu w taki sposób, by nie spadł na ziemię. Fajne.
Trainyard EX - logiczna, poprowadź w odpowiedni sposób tory. Coś w stylu "hydraulika" - fajne, dużo plansz do przejścia za darmo
Rolo - gra logiczna, przesuwanie elementów w celu uzyskania podanego wzoru na ekranie.
Dash Race - wyścigi "na papierze w kratkę", ciekawie rozwiązany multiplayer w stylu gorących krzeseł.
Paper Train HD - absolutny hit moim zdaniem, gra zręcznościowo logiczna polegająca na odpowiednim ułożeniu semaforów dla pociągów tak by opuściły bezkolizyjnie plansze. Zróżnocowane, grywalne.
KD - knight defence - gierka typu Tower Defence, skrzyżowanie tego gatunku z grą w szachy (figury "strzelają" jak figury w szachach)
geoDefense - ekstra, wymagająca niezłych umiejętności planowania gierka typu TD. Utrzymana w "wektorowej" grafice, jest szybka i efektowna.
Stenches - gra w zdobywanie kolejnych okopów i odpieranie zombie. Można pogiercować :D
Ragdoll 2 - celuj kukłą do tarczy, im mniej strzałów tym lepiej. Ładna grafika, może się podobać
iSlash - odcinaj pole na planszy, nie dotykając gwiazdek ninja. Mocno grywalne, można się zdenerwować próbując po raz kolejny tą samą planszę. Ładna grafika, zdarza się za friko
Doodle Devil - gra w "łączenie" elementów, z różnych połączeń wychodzą kolejne "elementy" układanki. Darmowy (póki co) odpowiedni Doodle God.
Snake '97 - gra klasyka, czasami wpada za darmo do app store. Brać w ciemno gdy za darmo, za 0,79E też ujdzie ;)
DogFight - gra w "rysowanie" dróg dla samolotów, trochę inna, należy rysować drogę do wrogiego samolotu (który się przemieszcza).
AirTycoon 1 & 2 - dwa najbardziej rozbudowane tycoony dla iOS. Praktycznie bez wad, jedyną jest to że po wprowadzeniu części drugiej nie ma żadnych aktualizacji dla pierwszej edycji.
Galaxy On Fire - pierwsza część za darmo, warto pobrać. Klasyka gatunku "kosmicznego strzelania", grałem w tą grę już na moim K300i w czasach liceum,
Dungeon Defenders - pomieszanie rpg z tower defence, może się podobać zwolennikom klimatów fantasy.
Heavy Gunner - akcja ^2 - strzelaj do hord przeciwników używając dwóch niezależnych działek sterowanych kciukami
Frisbee - prosta gra w 3D, latamy "dyskiem" między przeszkodami, kolorowa, dla najmłodszych jak znalazł (zero przemocy, wszystko bardzo kolorowe)
Starfront - starcraft w wydaniu gameloft. Jeśli lubisz RTS, kupuj w ciemno.
Star Battalion - opisałem szerzej gierkę tutaj. Fajna, tylko zdecydowanie za krótka.
N.O.V.A. 2 - ekstra strzelanka. Jeśli lubisz postrzelać do przeciwników przy pomocy pukawek z przyszłości, gra jest dla Ciebie.
Avatar - gra na podstawie filmu, trochę różni się fabularnie, opowiada ciut inną historię. Graficznie słaba jak na gameloft, za to dość grywalna.

UFff wszystko :D


Mariola:
witaj,
 
widzę, że dużo masz czasu :P jeśli już znasz każde game z tej listy :D
czy mogę zapytać, jak dużo grasz w iphone? chciałabym sobie porównać z moim samsungem.

która jest twoja ulubiona z tych? chyba możesz mi coś polecać :P

beju:
Zdecydowanie pasjans :d zawsze gdy jest chwila wolnego...

slawrumia:
Infinity Blade wciągnęła mnie na maxa
od czasu do czasu doodlejump

Kusiu:
Lista Beja jest tak długa, że ciężko coś od siebie dodać ;)

Ticket to Ride - jak kupiłem iPada to byłem zdziwiony, że jeszcze nie ma portu tej gry, ale jakby na zawołanie 18 maja gra się ukazała :) Jest to 100% odpowiednik wersji planszowej - najlepsza gra roku 2004 - http://pl.wikipedia.org/wiki/Ticket_to_Ride

Super Stickman Golf - golf w 2D, ja gram już kilka dni i cały czas nie mam dość. W dodatku gra jest teraz za darmo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej