Pozostałe platformy > maemo

nie dzialajacy pidgin

(1/1)

MasterXardas:
po pierwsze witam po dlugiej nieobecnosci. Po drugie z gory sory za ewentualne bledy i brak polskich znakow, ale pisze z telefonu. No wiec tak:
Od niedawna jestem posiadaczem bardzo starej nokii n770 z zainstalowanym os 2007 he. Chcialem zainstalowac na niej pidgina, bo wbudowany google tal nie obsluguje transportu gg ktory mam skonfigurowany. Jedyna wersja pidgina dostepna z repo to 2.4.3. Niestety po odpaleniu i kilku sekundach pracy wysypuje internal error i aplikacja sie wylacza. Czy ktos z was zna sposob na zmuszenie tego do dzialania, ewentualnie paczke deb ze starsza, ale dzialajaca wersja ww programu. Z gory dziekuje i mam nadzieje na uzyskanie odpowiedzi na problem zwiazany z tak starym sprzetem i os-em.
@EDIT
Czy jest wogóle szansa na jakąkolwiek odpowiedź w tym temacie?? Przecież nie uwierzę że nikt nigdy nie posiadał nokii n770 i jestem pierwszą osobą w polsce z takim sprzętem....

globalbus:
prawdopodobnie brak ramu wysypuje pidgina, on potrzebuje dość sporo pamięci.

jakubd:
MasterXardas: Niestety n770 jest z czasów, kiedy nikt się jeszcze w PL nie zajmował tabletami. Sam chciałem to kupić, ale albo była straszna cena, albo wychodziła nowa wersja tableta, która miała killer features, a taką była np. normalna ilość RAM w n800.
Ale krótkie poszukiwanie dało mi coś takiego:
http://talk.maemo.org/showthread.php?t=26379
Tam masz linki do starszych wersji pidgina, propozycję użycia GAIMa i jakiś ruski fix na samym końcu. Potestuj i daj znać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej