Android OS > Spica (GT-i5700)

ROMy 2.1 Eclair chronologicznie

(1/5) > >>

notosiup:
Jako że wg mnie funkcjonalność ROMów z 2.1 bije te z 1.5 na łeb, nie widzę powodów, dla których warto się trzymać gorszego Cupcake. Dlatego też opisuję chronologicznie (najstrsze->najnowsze) tylko ROMy z 2.1 Eclair.

Oznaczenia literowe ROMów:
* pierwsze dwie litery oznaczają region, np. XX to Europa Zachodnia (Austria, Belgia, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Hiszpania, UK), CB to Polska
* trzecia litera - rok wydania. J - 10, czyli 2010, K - 11, czyli 2011, itd.
* czwarta litera - miesiąc wydania. A - styczeń, B - luty, C - marzec, itd.
* piąta litera/cyfra - wersja romu
Najnowsze dostępne romy i ich lokalizację zawsze możesz sprawdzić na stronie Samsunga (wymaga rejestracji).

Nie wiesz jaki masz ROM? Wciśnij *#1234# i porównaj z zestawieniem.

Oficjalne ROMy Eclair w kolejności wydania:

* XXJBA
* XXJC3
* XXJC5
* XEJC1
* XXJCB
* XXJCE
* XXJCF
* XXJD1
* XXJD4
* XXJE1
* XXJE2
* XXJE4
* XXJF2
* XXJG2
* XXJG3
* XXJH1
* XXJH6

k-mil:
Witam.
Czy ja dobrze rozumiem że te romy można wgrać bez roota?
Nie chcę robic roota bo tego nie potrzebuje - i czy mogę to zrobić przez New Pc Samsunga czy muszę to robić przez odina?

Dzięki za odpowiedź i sorki za oftop - chcę się tylko upewnić.

Pozdro.

notosiup:
Musisz przez odina.

Root nie jest wymagany do zmiany romu. Ile razy można to pisać... :-|

romek52:
Witam
A jak uruchomić sterowniki USB do Gt 5700?Czy  po rozpakowaniu paczki należy skopiować je do Windows/DraiverCache?
Bo w paczce niema typowego instalatora :(
Pozdrawiam

zdzieszek13:
Najlepiej i najbezpieczniej bedzie jak zainstalujesz sterowniki z płyty instalacyjnej :)

A jak nie no to instalujesz przez menadżer urządzeń-> nieznane urządzenie->zainstaluj ponownie sterownik->wybierasz, zeby nie laczyc sie z witryna Windows w celu wyszukania sterownikow->zainstaluj sterownik z wybranej lokalizacji->wybieraasz sam sterownik->rozwijasz, aby były widoczne wszystjie urządzenia->wybierasz klawiature standardowa->urządzenie klawiatury HID -> wybierasz swoj sterwoniik.

Widzisz, ze zainstalowanie stera z plyty jest o wiele prostrz:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej