Pozostałe platformy > webOS

Polskie litery w Web OS

<< < (2/4) > >>

pretoo:

--- Cytat: zewlok w Luty 15, 2010, 10:19:50 ---U mnie (o2 ire) sa polskie litery
pzdr

--- Koniec cytatu ---
Sakra, jak mówią nasi południowi sąsiedzi.
Zrobiłem update do webOS 1.4 i powyższa procedura nie bardzo chce zadziałać.
Przypomnę, że w 1.3.5.2 wszystko poszło dobrze, podobnie jak w przypadku systemu oznaczonego ciągiem 1.3.1.
Jakieś sugestie?
Dziękuje z góry!
-pretoo-

Krzysztof Hajduk:
Działa, ale trzeba zamiast 200.72 wpisać 330 - zmieniła się wersja, zmienił się katalog. Nie zmieniam pierwszego postu, ponieważ nie wszyscy mogą przejść na wersję 1.4

lolas7:
Hmm, nie chce mi za bardzo działać tak jak trzeba. Otóż mam ustawiony od paru miesięcy pl_pl i zaczął mnie denerwować brak niektórych polskich liter. Zrobiłem wszystko zgodnie z tą instrukcją, oczywiście podmieniłem numer na 338, bo mam 1.4.1, zrestartowałem i... od teraz nie działa mi kombinacja Sym + litera. Mogę jedynie nacisnąć sam przycisk Sym i wtedy wybrać dany znak (są wszystkie litery prócz ą i Ą). Jakieś pomysły? Mam palmę z O2 z UK.

Ok, wszystko działa, przesłałem plik jeszcze raz i zadziałało :) Jedna tylko uwaga: jest błąd w pliku: Pod Sym + x jest małe "ź" i "Ż", zamiast dużego "Ź" - w załączniku podaję prawidłowy plik. Wystarczy wypakować i go przesłać w odpowiednie miejsce WebOSQuickInstallerem. Mógłbyś też poprawić plik na swoim serwerze? :)

Krzysztof Hajduk:
Zrobione, dzięki  :ok:

lolas7:
Nie ma za co, to ja dziękuję za dobry poradnik ;) W sumie duże Ź jest rzadko używane, ale niech będzie poprawnie :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej