Pozostałe platformy > webOS

Zabawy z Palmem Pre

<< < (2/5) > >>

OleYek:

--- Cytat: slawrumia w Grudzień 05, 2009, 07:49:30 ---
--- Cytat: OleYek w Grudzień 04, 2009, 23:41:54 ---Nakrecilem na szybko iPhonem, ale jakosc jest fatalna, ale gdzies wrzuce. Jdnak Palm Pre to dla mnie wielkie rozczarowanie....

--- Koniec cytatu ---
przy 3gs czekają Ciebie niestety same rozczarowania ale i tak czekam na link

--- Koniec cytatu ---

No wlasnie, nie, poniewaz Hero z Androidem mi sie bardzo spodobalo, ana to staralem sie patrzec obiektywnie i sie zawiodlem. Zaraz obrobie wideo i wrzuce.

slawrumia:
a rozpisałeś się moze w jakimś wątku o hero co cię tam spodobało i jak to ma się do 3gs ? androida nie miałem i cały czas szukam powodu dla którego warto kupić

OleYek:

--- Cytat: slawrumia w Grudzień 05, 2009, 11:02:12 ---a rozpisałeś się moze w jakimś wątku o hero co cię tam spodobało i jak to ma się do 3gs ? androida nie miałem i cały czas szukam powodu dla którego warto kupić

--- Koniec cytatu ---

Za malo sie bawilem androidem, zeby go poznac, ale w przeciwienstwie do Pre moje odczucia byly duzo bardziej pozytywne.

bikekowal:
ojojoj, nieładnie. Co prawda bliżej jestem zakupu Hero niż Pre z oczywistych względów (dostęp, cena, ograniczenia itp) to nadal Pre chętnie bym przejął w swoje łapki.

OleYek:
No niestety, nie wszystkie urzadzenia i systemy sa tak przemyslane jak to wyglada na zdjeciach czy pisza w internecie. Wlasnie sie laduje filmik na serwer....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej