Pozostałe platformy > webOS

Premiera Palma Pre w Niemczech

<< < (2/2)

vonski:
Dodam że cena samego aparatu bez abonamentu to 481 euro.

bikekowal:

--- Cytat: vonski w Październik 14, 2009, 13:12:45 ---Dodam że cena samego aparatu bez abonamentu to 481 euro.


--- Koniec cytatu ---

to już jest trochę pieniędzy. W abonamencie jest sporo lepiej.

tab0reqq:
Na ebay.de można dorwać nówki już od 429euro co bez przesyłki daje 1811zł. Nie ma tragedii biorąc pod uwagę, że najtańszy iPhone 3G (nówka) zaczyna się od 1400zł a są już długo na rynku. Myślę, że przed świętami ceny zaczną spadać jak pokażą się telefonu dwu-trzymiesięczne z rynku wtórnego. Myślę, że za używane realne może być 300-350euro czyli na nasze około 1300-1400zł.

Ja trzymam kciuki bo platforma webOS wygląda najbardziej iphonopodobnie i równie szybko działa - w porównaniu do iP 3G nie 3GS. Sam model Palm Pre został sporo spóźniony - zwłaszcza w Europie. Szkoda, bo GSM ma większy potencjał niż CDMA (moim zdaniem). Poza tym Panowie i Panie z tego co również mi wiadomo Palm nie ma na razie aspiracji na walkę ramię w ramię z iPhone bo po prostu ma za mało kasy na to i tą walkę przegra. On walczy na razie o solidny fundament - na pewno większy niż starych telefonów Palm. Wadą ich rozwiązania (a może w perspektywie zaletą) jest to, że z webOS wychodzą tylko Palmy ;-)
Aktualnie widzimy szturm Androida na telefony komórkowe, te bardzo zaawansowane jak i te mniej. Cieszy rozwój konkurencji, ale filozofia szpiegowania Google mi się cholernie nie podoba. Wystarczy, że szpiegują najlepszą na świecie pocztę - Gmail :(

WaldekGo:
Niestety, O2 UK poszło po bandzie i dało w zasadzie zaporową cenę - 44 funty miesięcznie.  Przy takim abonamencie można mieć za darmo najbardziej wypasione telefony z oferty, a każdy z nich będzie miał wielokrotnie więcej dostępnego oprogramowania.
W połaczeniu z monopolem O2 na Pre oraz końcem monopolu na iPoo (więc niższymi cenami) nie wróżę szaleństwa, nawet jezeli te 44 funty to cena za nowość i po miesiącu ceny spadną.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej