Pozostałe platformy > webOS

Premiera Palma Pre w Niemczech

(1/2) > >>

Moi (Adam Kubicki):
http://www.pretogether.de/

Debiut Palma Pre w niemieckiej sieci O2 zostanie okraszony sześcioma dużymi imprezami w salonach firmowych w Berlinie, Hanowerze, Dortmundzie, Kolonii, Frankfurcie i Monachium. Zaczynają się o godz. 19.00 w poniedziałek 12 października. Będzie muzyka, darmowy bufet i sporo niespodzianek. Dla pierwszych 50 klientów przewidziano bezprzewodowe ładowarki Touchstone.

Miejmy tylko nadzieję, że oferowane w debiucie Pre będzie miało na pokładzie najnowszego webOSa 1.2, wbrew krążącym po sieci pogłoskom o europejskiej dystrybucji Pre z wersją 1.1.x.

WaldekGo:
No i dokładnie o czasie:
http://www.o2online.de/nw/handys/palmpre/palm-pre.html?et_cid=25&et_lid=358722&et_sub=mood_homepage-mood

Palm Pre za darmo, no.. za 1 euro z abonamentem 20 euro miesięcznie przy cyrografie na 2 lata.

(osobom o bardzo mocnych nerwach sugeruję przeliczenie tego na złotówki i porównanie z ofertami polskich imitacji operatorów)


W piątek premiera Pre w brytyjskim O2

tab0reqq:
No to ja czekam na Palm Pre w cenie około 1000-1200zł i sprzedaję iPhone 3G 16GB :P

WaldekGo:
Pre GSM wyszedł trochę za późno i może mieć spore problemy na europejskim rynku. Raz, że już jest Android, dwa, że WebOS ma żenująco małą liczbę programów. Wciąż brakuje np. nawigacji z mapami Europy.
Android ma już takie cztery, iPhone chyba z sześć albo siedem. O Windows Mobile przez litość nawet nie wspomnę. Innych typów programów też niezadużo.

Jak nie zaczną BARDZO SZYBKO nadrabiać, to czarno to widzę. Fakt, w Niemczech jest tani, chyba na poziomie HTC Tattoo, co daje mu pewne szanse.

bikekowal:
ceną zdobędą rynek, a resztę zrobi ilość userów. Nikt nie będzie pisał softu pod sprzęt/OS, którego na rynku są śladowe ilości.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej