PDAclub.pl - Forum użytkowników technologii mobilnych

Apple iOS => Oprogramowanie iOS => Wątek zaczęty przez: marek9111 w Wrzesień 23, 2012, 22:12:27

Tytuł: aplikacje mobilne do iPhone i iPad do zdalnego dostępu do rejestratorów CCTV
Wiadomość wysłana przez: marek9111 w Wrzesień 23, 2012, 22:12:27
Ze względu na fakt, że różne rejestratory CCTV (telewizja przemysłowa) mają dedykowane różne aplikacje mobilne do zdalnego dostępu do nich, chciałbym zapoczątkować temat, w którym powstałby spis aplikacji przeznaczonych  do rejestratorów telewizji przemysłowej różnych firm, wraz z krótką oceną ich funkcjonalności. Poza tym chciałbym by były zgłaszane aplikacje, które nie są dedykowane do danego sprzętu, ale z nim współpracują i wykazują się dużą funkcjonalnością.

INTROX - SmartEyes - dostępna za darmo na iPhone i iPad, mało intuicyjne przełączanie liczby widocznych kamer, powolne działanie, tryb odtwarzania zapisanego obrazu wyłącznie w orientacji pionowej
Aper  - TouchCMS - dostępna za darmo, wersja PRO dla iPhone 3,99 EUR, dla iPad 7,99 EUR. Wersja PRO umożliwia dodatkowo, w stosunku do wersji podstawowej, oglądanie zapisanego materiału i wspiera odtwarzanie dźwięku. Appka cechuje się bardzo przejrzyście zaprojektowanym "interfejsem". Na minus przy wyjściu z zakładki Device Control,  umożliwiającej włączenie rejestracji, aplikacja resetuje się (iOS 5.1.1)