Jakie słuchawki do muzy i rozmów i tylnia klapka? Oraz etui.

  • 4 Odpowiedzi
  • 15620 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jakie słuchawki do muzy i rozmów i tylnia klapka? Oraz etui.
« dnia: Listopad 20, 2013, 18:16:14 »
Właśnie testuję telefon i wizualnie nie widać żadnych rys na ekranie a dotyk działa wszędzie za pomocą lekkiego dotknięcia opuszka palca. Jedynie troszkę klapka telefonu jest otarta, ale to akurat da się wymienić. Wiecie ile taki interes będzie mnie kosztować?

Słuchawki dołączone w zestawie to istna tragedia w porównaniu do firmowych nokii e51 i to na 2,5 jack.  Podłączyłem mój telefon do edifier c3 oraz Philips SHP 2700 no jakość ekstra lepiej niż na moim PC asrock z87 extreme 4 ATX z realtek ALC1150. Jakie byście proponowali słuchawki do słuchania muzyki oraz odbierania telefonu?

Moja mama ma chyba skórzane etui z taką klapką. Nie jest pełny więc wilgoć go nie dopadnie. Co byście polecali?

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb
Odp: Jakie słuchawki do muzy i rozmów i tylnia klapka? Oraz etui.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2013, 19:01:28 »
Co do sluchawek to od sony eicsona i sony pasuja z mikrofonem ale ja bym poszukal przedluzke z mikrofonem i guzikiem przyczepiana do bluzy i dopial do tego jakies normalne dobre sluchawki, klapki sa na allegro dostepne za pare zl.

 A co do etui to co ci tam pasuje .

Odp: Jakie słuchawki do muzy i rozmów i tylnia klapka? Oraz etui.
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2013, 19:56:21 »
ja bym poszukal przedluzke z mikrofonem i guzikiem przyczepiana do bluzy i dopial do tego jakies normalne dobre sluchawki, klapki sa na allegro dostepne za pare zl.

Mógłbyś to lepiej wytłumaczyć na jakiej zasadzie to by działało wyglądało albo podał z allegro co jest potrzebne. Szczerze nie bardzo rozumiem jak oddzielnie podłączyć mikrofon i słuchawki.

*

Offline jirajamgo

  • ****
  • 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Xiaomi Mi Max 6/128gb

Odp: Jakie słuchawki do muzy i rozmów i tylnia klapka? Oraz etui.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 20, 2013, 20:49:01 »
I on nie będzie zniekształcał samych słuchawek podłączonych pod niego?