instalacja romu PROBLEM POMOCY!! ETEN Glofiish X500+

  • 0 Odpowiedzi
  • 3399 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

instalacja romu PROBLEM POMOCY!! ETEN Glofiish X500+
« dnia: Czerwiec 28, 2011, 21:35:04 »
Mam taki problem że gdy chcę wg poradnika wykonać ten pkt.:"Należy wykonać to co jest tam napisane, czyli jednoczesna kombinacja Power + przycisk nagrywania/voice comannder + reset. Eten wygaśnie i pojawi się biały tekst na czarnym tle." to mi nie wychodzi naciskam przycisk z "pełnym kółeczkiem" po lewej stronie glofiisha x500+ pod przyciskiem "-" do ściszania po prawej przycisk na samej górze ten ze znaczkiem POWER i wciskam rysik do dziurki pod tym przyciskiem POWER i nie wychodzi próbowałem z wyłączonym telefonem i z włączonym  :( co zrobić pomóżcie.

EDIT: Poradziłem sobie następująco: ściągnąłem oficjalny instalator ROM'u i naciskałem dalej do momentu ujrzenia przycisku UPDATE aby telefon wprowadzić w ten stan USB downloader i wszystko pięknie, wgrałem gotowany ROM ale teraz chciałbym powrócić do oryginalnego bo ten po prostu ma tak namieszane że trudno się połapać, a więc tak, robię wszystko do momentu przycisku UPDATE i on jest nieaktywny czekałem 5 minut i dalej nieaktywny, próbowałem odłączać kabel podłączać od nowa, przełączać do innego portu itd itp i nic HELP ME proszęęęęę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2011, 07:34:50 wysłana przez wlatca852 »