Kilka pytań min..odbieranie połączeń w SGS?

  • 2 Odpowiedzi
  • 3596 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kilka pytań min..odbieranie połączeń w SGS?
« dnia: Sierpień 23, 2010, 07:23:18 »
Witam,
Jestem szczęśliwym nabywcą Galagtyka od kilku dni..jest to mój pierwszy smartphone (wcześniej dobry SE W995) i od razu takiego kalibru;) Do rzeczy..mam pytania.Przy wybraniu nr. z kontaktów(np) i dzwonieniu już nacisnął mi się  przycisk "powrót" ta zawinięta strzałka..wtedy pojawia się np. ekran startowy a telefon dalej wybiera numer i dzwoni(w górnym lewym rogu..zielona słuchawka)Proszę o podpowiedź jak można powrócić szybko do ekranu wcześniejszego znowu..tego wybierania kontaktu i przerwać połączenie? Kolejne podpytanie..czy za każdym razem aplikacje ściągnięte z marketu lub sklepu S a następnie uruchamiane łączą się chwilowo z netem (widać to po wskaźnikach i rachunku;))) Jak będzie można zaktualizować swój telefon do nowszej wersji Androida?automatycznie?wystarczy połączenie z netem? Bardzo proszę o odpowiedzi!Pozdrawiam

*

Offline Kapitan Pazur

  • *****
  • 11296
  • Sprzęt: iPhone 5, Xperia Z3 Compact
Odp: Kilka pytań min..odbieranie połączeń w SGS?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2010, 19:53:31 »
Przy wybraniu nr. z kontaktów(np) i dzwonieniu już nacisnął mi się  przycisk "powrót" ta zawinięta strzałka..wtedy pojawia się np. ekran startowy a telefon dalej wybiera numer i dzwoni(w górnym lewym rogu..zielona słuchawka)Proszę o podpowiedź jak można powrócić szybko do ekranu wcześniejszego znowu..tego wybierania kontaktu i przerwać połączenie?
nie mam Gsa pod ręką ale jeśli jest ikonka na pasku to zapewne po rozwinięciu paska powiadomień można wybrać pozycję Bieżące połączenie

*

Offline damianpiwowarski

  • Ekspert Android
  • *****
  • 1115
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dawniej "Damianoo".
    • www.mojdroid.pl
  • Sprzęt: iPhone 5
Odp: Kilka pytań min..odbieranie połączeń w SGS?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2010, 22:30:49 »
Co do 1 pytania - tak jak kolega wyżej. Pasek w dół i wybierasz. Możesz tam odrazu zakończyć też.

Co do 2 - android stosuje aktualizacje OTA czyli sam pobiera je, ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś użył narzędzi samsunga na pc i tam aktualizował lub pobierał paczki z updatami i przez recovery je wgrywał.

Pozdrawiam