Wibracja podczas pisania.

  • 2 Odpowiedzi
  • 2919 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline mika34

  • **
  • 175
  • Płeć: Mężczyzna
  • X1 > Touch Pro 2>HD2> Galxy S
  • Sprzęt: Galaxy, Wave
Wibracja podczas pisania.
« dnia: Lipiec 28, 2010, 01:51:40 »
Witam. Zauważylem w swoim Galaxy, że podczas pisania smsów, czy tez emaili, czy w internecie co jakis czas wibracja sie nasila. Mam ustawioną na mnimalną, tzn. najkrótszy zielony paseczek. Podczas pisania co jakis czas (co 5, 6 literek) wibracja sie nasila i dalej znow jest minimalna i tak w kółko. Mam tez Wava i tam sie z takim czyms nie spotkałem. Czy też tam macie?

Połączone: [time]Lipiec 28, 2010, 16:00:02[/time]
Nie chcialbym byc niemily. Ale 28 odslon i nikt nie potrafi odpisac na proste pytanie? Czy podczas pisania odczowacie czasami wieksza wibracje?

Połączone: [time]Lipiec 29, 2010, 09:47:13[/time]
HHHHHHAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOO

LLLLLUUUUUDDDDDDDDDZZZZZZZZZZIIIIIIIIIIEEEEEEEEEE.

Czy nikt na proste pytanie odpisac nie moze?? Same geje na forum?????


[admin]netykieta i nie tylko (marcinl)[/admin]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2010, 14:44:51 wysłana przez marcinl »
"Życia się nie kupi, za to sprzedać łatwo!"

Odp: Wibracja podczas pisania.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 29, 2010, 14:39:46 »
u mnie normalnie, kazdy klawisz to deliaktna wibracja bez zadnych skokow mocy wibracji

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Wibracja podczas pisania.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2010, 15:01:52 »
Miłośniku Dragon Balla, zrozum jedno - jeżeli nikt Ci nie odpowiada, to możliwości są dwie: 1. nikt nie wie co zrobić, 2. nikt poza tobą nie ma takiego problemu (co automatycznie prowadzi do 1.). Wyzywając nas od gejów tylko dopraszasz się o kłopoty i w sumie dziwię się modom, że nie poczęstowali Cię solidnym kopniakiem na do widzenia. Ale jakiś tam efekt odniosłeś - zapamiętałem sobie Twoją xywkę, więc na moją pomoc w żadnej sprawie już nie licz.  :sleepy:
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...