Intellipad

  • 5 Odpowiedzi
  • 1203 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Intellipad
« dnia: Maj 22, 2008, 19:38:53 »
zmienilem soft na 2.03we i nie ma tam intellipad-a, nie zawsze moge rysikiem odpisywac wiec potrzebny mi ten cab, moze ktos pomoc z kad wziasc i jak zainstalowac ??

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: ma ktos intellipad na mda compact ??
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 22, 2008, 19:54:54 »
zmienilem soft na 2.03we i nie ma tam intellipad-a, nie zawsze moge rysikiem odpisywac wiec potrzebny mi ten cab, moze ktos pomoc z kad wziasc i jak zainstalowac ??

http://www.viksoe.dk/code/phonesip.htm

nic innego nie znalazlem :(
na xda-dev w temacie odnosnie 2.03we podany jest link do calego extend romu (o2 bodajze),jest to plik .zip pelen cabow, mozliwe ze tam jest ten cab.

Odp: ma ktos intellipad na mda compact ??
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 23, 2008, 16:22:09 »
dzieki kolego za lionk ale tam nic nie znalazlem wiec poszukiwania dalej trwaja :(

Intellipad
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2008, 15:42:31 »
Witam!
Mam wielką prośbę: właśnie zaktualizowałem ROM Ery (1.11) mojego Magiciana do Bigstorage ROM (wersja 1.13) i potrzebuję pilnie instrukcji "doinstalowania" Intellipad z T9. Bardzo proszę o naprowadzenie.

*

Offline wojnest

  • **
  • 229
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Intellipad
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 22, 2008, 15:27:27 »
Poszukaj na xda-developers. Tu masz przykładowy link do postu o intellipad.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=243565

Odp: ma ktos intellipad na mda compact ??
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 25, 2008, 20:31:56 »
Dzięki, coś znalazłem, jednak nie rozwiązałem wszystkich problemów.
Zainstalowałem mianowicie PhonePad International z pakietem języków, pozbawiony jednak polskiego. Znalazłem i zainstalowałem więc polski T9. Zgodnie z opisem z XDA-Developers zmodyfikowałem rejestr, żeby PhonePad zobaczył "polski" w swojej rozwijalnej liście...
Niby wszystko gra, a jednak... po zmianie języka na "polski" i uruchomieniu Worda czy pisaniu sms'a klawiatura z powrotem wraca do ustawień z angielskim i tego języka używa! Nic nie dają soft-resety po zmianie ustawień.
Może wie ktoś co zepsułem lub czego nie włączyłem/doinstalowałem? Bardzo proszę o pomoc.
Napisane: Sierpień 24, 2008, 21:05:43
Witam!
Też miałem taki problem. Na szczęście znalazłem, czego szukałem. Masz poniżej ścieżkę do .cab'a wyciągniętego z ROM-u Ery:
ftp://xda@ftp.xda-developers.com/Magician/Extended_Roms/MDACompact_WWE_1.11.171/
Działa na 100%. Pozdrawiam