HTC Magician - o2 xda II mini - problem z brakiem sieci

  • 4 Odpowiedzi
  • 1163 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HTC Magician - o2 xda II mini - problem z brakiem sieci
« dnia: Grudzień 07, 2009, 01:28:49 »
Witam.

Jestem tutaj nowy, szukałem po tym dziale, ale nie mogłem odnaleźć żadnych konkretów stąd ten temat.

Mam problem z moim magikiem (O2 Xda II Mini), wgrywałem do niego różne radio i rom'y, aktualnie mam HTCMAG_ROM_WWE_O4 z radio 1.12

Przy włożeniu 3 różnych kart SIM nie mogę połączyć się z żadną siecią - wywala po prostu błąd i tyle.
Używałem xdadev_all_unlock-v1.5.exe i xda2unlock-v2.2.exe
Pierwszy wywalał błąd, drugi stwierdził że simlock'a nie mam :P

Ma ktoś jakiś pomysł co może być nie tak?

I pytanko - czy istnieje jakiś POLSKI rom pod to urządzenie? Ewentualnie jeżeli nie - to jaki ROM polecacie? Bo w tym od cotulli za każdym razem coś nie działa :/

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: HTC Magician - o2 xda II mini - problem z brakiem sieci
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 07, 2009, 01:39:35 »
nie ma pl romu, istnieje jedynie spolszczenie ale od razu mowie- odpusc je sobie, to najgorszy syf, ktory potrafi namieszac w systemie.

*

Offline Antej

  • Ekspert HTC Blueangel
  • ******
  • 3005
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: HTC Magician - o2 xda II mini - problem z brakiem sieci
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 07, 2009, 09:49:06 »
1.Jak już wpuszcza do systemu z obcą kartą to nie ma simlocka (IMO), w innym przypadku pojawiałby się ekran o kod odblokowujacy.

2. Błąd sieci czy brak sygnału? Pierwsze to jakaś usterka drugie to brak styku anteny do płyty głównej

3. Nawet Era nie dawała PL do swoich compact, więc odpuść sobie.

Odp: HTC Magician - o2 xda II mini - problem z brakiem sieci
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2009, 00:21:58 »
Dzięki za odpowiedzi.
Nie mogę wejść w żadną sieć, gdy daję Manual wywala mi błąd... próbowałem już na kilku simach i qpa :(
Skoro nie ma żadnego PL to jaki możecie polecić ENG ? Bo ten Cottula to trochę skaszaniony jest (nie ma wszystkich opcji - w obecnym romie nie działa chociażby aparat...)

*

Offline re_

  • *****
  • 4165
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S2, Galaxy Tab 10,1", i5800, Nokia E6
Odp: HTC Magician - o2 xda II mini - problem z brakiem sieci
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2009, 01:03:21 »
ja uzywalem 2.XX(nie pamietam doklanie jaki byl numerek po kropce) TX - byl to 2003 SE. do znalezienia tu na forum. zdejmij pokrywe aparatu i odkrec antene, przeczysc styki, delikatnie je dognij. moze to pomoc, choc oczywiscie nie musi, problem moze byc bardziej zlozony.