HTC One M7 brak LTE. Czy jest możliwość zmiany zakresu.

  • 3 Odpowiedzi
  • 19852 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

HTC One M7 brak LTE. Czy jest możliwość zmiany zakresu.
« dnia: Styczeń 29, 2017, 23:23:01 »
Witam,
Od razu przechodzę do rzeczy, Posiadam HTC One M7, kupiłem go jako używany w pażdzierniku tamtego roku. Telefon od osoby prywatnej służył jako tzw drugi telefon. Zadbany i w ogóle, ale nie chce się chwalić tylko nakreślić, że telefon nie jest z chin jako odnawiany itd. Ale problem mam ponieważ, nie mam zasięgu LTE. Na początku myślałem, że to wina karty SIM, która była dość stara i raczej nie obsługiwała LTE. Wczoraj wyrobiłem duplikat, włożyłem do telefonu i ku mojemu zdziwieniu dalej nie mam zasięgu LTE. Poczytałem na necie trochę i się okazało, że są różne zakresy LTE. Po wklepaniu mojego IMEI na którąś ze stron mam informację, że mój telefon obsługuję band 4 i 17, a więc zakresy które w Polsce nie są obsługiwane. Poniżej podam screeny i informacje odnośnie posiadanego telefonu. Ale teraz nasuwa się pytanie, czy jest możliwośc odblokowania zakresów obsługiwanych w Polsce za pomocą zmiany Roma, radia itd czy jest to zawarte w płycie głownej i tylko wymiana telefonu pomoże?

A to dane defaultowe przed robieniem odblokowaniem BT itd :

system android
5.0.2

htc sense
6.0

wersja oprogramowania
7.19.401.22

poziom htc sdk api
6.55


Wiecej

wersja jadra
3.4.10-g2fb6b01
and@AABM #1
SMP PREEMPT

wersja pasma podstawowego
4T.35.3218.16_10.330.1718.01L
Wersja kompilacji
7.19.401.22 CL482424 release-keys



*

Offline badzi0r

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC 10, HTC One, HTC HD2, Motoactv, Jabra Pulse
Odp: HTC One M7 brak LTE. Czy jest możliwość zmiany zakresu.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2017, 00:41:31 »
Hej,
Takich rzeczy jak IMEI, serial number, itp...., raczej nie powinienes upubliczniac.
Z jakiego kraju masz ten telefon?

Odp: HTC One M7 brak LTE. Czy jest możliwość zmiany zakresu.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2017, 02:09:35 »
Miałem robić cenzurę na IMEI ale uznałem, że niepotrzebnie. Poprzedni właściciel używał go w Niemczech, albo tam został zakupiony. Już niepamiętam. Ale po IMEI to dystrybucja z USA chyba.

*

Offline badzi0r

  • **
  • 101
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC 10, HTC One, HTC HD2, Motoactv, Jabra Pulse
Odp: HTC One M7 brak LTE. Czy jest możliwość zmiany zakresu.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2017, 10:02:55 »
Tak czy owak, ja oddalem swoj kupiony w UK (brandowany) i zrootowany (oryginalny HTC ROM; HTC__001  -->  HTC-WWE), ktory przed i po rootowaniu dziala/l w Polsce.
Play LTE.