Nawigacja GPS > NaviExpert

Aktualne promocje NE

<< < (2/12) > >>

Borg:

--- Cytat: nocnyMarek w Kwiecień 23, 2008, 17:57:54 ---Ależ ja go wcale do AM nie porównuję, wręcz przeciwnie, namawiam na wypróbowanie :)
Ale przy takiej pięknej nawigacji przez rondo nie mogłem sobie odmówić, żeby nie wkleić zdjęcia.
Specjalnie pojechałem drugi raz tą trasą z aparatem fotograficznym, żeby 'toto' uwiecznić  :mrgreen:

--- Koniec cytatu ---

Jeszcze nie tak dawno AM prowadziła pod prąd w Łowiczu i kilku innych miastach więc czym tu się podniecać ? Wg. mnie to jest bardziej niebezpieczne .

nocnyMarek:
Widzisz, pod prąd to potrafi poprowadzić każda jedna nawigacja, NE również,
i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, tylko to nie kwestia programu, a dokładności i aktualności map.
Przypadek będzie interesujący dopiero wtedy, kiedy mapa będzie zawierać informację
o kierunkowości ulicy, a program to zignoruje.
A propos aktualności map, może mi wyjaśnisz dlaczego NE korzystająć z
"najbardziej aktualnej i na bieżąco aktualizowanej mapy"
wciąż prowadzi przez Rondo Mogilskie w Krakowie, wg stanu sprzez jego przebudowy z 2006r.?  :ohreally:

bikekowal:

--- Cytat: nocnyMarek w Kwiecień 25, 2008, 09:40:07 ---Widzisz, pod prąd to potrafi poprowadzić każda jedna nawigacja, NE również,
i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, tylko to nie kwestia programu, a dokładności i aktualności map.
Przypadek będzie interesujący dopiero wtedy, kiedy mapa będzie zawierać informację
o kierunkowości ulicy, a program to zignoruje.
A propos aktualności map, może mi wyjaśnisz dlaczego NE korzystająć z
"najbardziej aktualnej i na bieżąco aktualizowanej mapy"
wciąż prowadzi przez Rondo Mogilskie w Krakowie, wg stanu sprzez jego przebudowy z 2006r.?  :ohreally:

--- Koniec cytatu ---

dlaczego? bo hasła marketingowe a rzeczywistość to dwie różne rzeczy.

Borg:

--- Cytat: nocnyMarek w Kwiecień 25, 2008, 09:40:07 ---Widzisz, pod prąd to potrafi poprowadzić każda jedna nawigacja, NE również,
i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, tylko to nie kwestia programu, a dokładności i aktualności map.
Przypadek będzie interesujący dopiero wtedy, kiedy mapa będzie zawierać informację
o kierunkowości ulicy, a program to zignoruje.
A propos aktualności map, może mi wyjaśnisz dlaczego NE korzystająć z
"najbardziej aktualnej i na bieżąco aktualizowanej mapy"
wciąż prowadzi przez Rondo Mogilskie w Krakowie, wg stanu sprzez jego przebudowy z 2006r.?  :ohreally:

--- Koniec cytatu ---

Co do kierunkowości to sorry ale lider rynku tak wychwalany przez Ciebie i pod prąd prowadzi, może zamiast wprowadzania pierdół typku 3d budynki niech pracują nad mapami.

Jeżeli chodzi o NE to skąd mam wiedzieć czemu piszą - pewnie marketing jak ktoś wyżej wspomniał.
Generalnie to staram się podchodzić obiektywnie do każdej nawigacji w przeciwieństwie  do kolegi który chyba już na czole ma "AM uber alles" :grin:. Wracając do NE to ostatnio mniej używałam bo mam możliwość zabawy Garminem Nuvi i TT One, zabawa Nuvi z Gmapą uświadomiła mi że wiele zarzutów kierowanych pod NE powinno być kierowane bezpośrednio do Imagis które "kładzie" swoimi mapami nie tylko NE ale i Garmina.
 

bikekowal:
każdemu programowi zdarza się prowadzić pod prąd lub na zakazie. Najczęściej jest to kwestia danych. Nie twierdze, że należy bagatelizować takie przypadki, ale robienie z tego przedstawienia nie ma sensu - takie przypadki są w każdym programie - z tą różnicą, że w jednym jest ich więcej w innym mniej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej