Nawigacja GPS > Navigo

Navigo?

(1/3) > >>

mago:
Sporo pisze sie tu o doswiadczeniach z Automapa. A co z Navigo? Czy ktos to kupil i uzywa?

jkret:
Jakich opcji tam brakuje?

buzio:
jkret napisał:
Jakich opcji tam brakuje?


Przede wszystkim obracania mapy według azymutu oraz komend głosowych. Patch, który dostałem poprawił kilka innych drobiazgów.

Natomiast pewne elementy są rozwiązane inaczej. Porównywaliśmy ze znajomym oba produkty. Inaczej odrysowują się mapy podczas przesuwania, zoom jest bardzo podobny. Jeżeli chodzi o samą nawigację to obu produktom brakuje bardzo dużo i można by zaryzykować stwierdzenie, że na razie jesteśmy Beta-Testerami.
Wady Automapy: po co mapa do nawigacji, która nie posiada wielu drobnych ulic? Po dużych ulicach każdy porusza się bezproblemowo, a użyteczność produktu jest zauważalna (przynajmniej dla mnie), gdy jeżdżę do kontrahentów z siedzibami porozrzucanymi w różnych miejscach. Kolejna bzdura to niedopracowane wyznaczanie trasy - o którym mowa była w innym wątku.
To zdyskwalifikowało dla mnie ten produkt.

Producenci NAVIGO, kiedy wprowadzicie komendy głosowe? Tego mi najbardziej brakuje!

Pozdrawiam
Bogdan

kanczug:
Na ostatnie dni czerwca/pierwszy lipca planuje test porownawczy:
- Navigo
- Automapa
- cMAP

Mapy juz prawie mam (Navigo bedzie jutro ... cMAP jeszcze dzis/lub jutro) jeszcze tylko GPS (mysle ze tez jutro) i zaczynam ... :)

focus12:
Admin,

czy cMAP masz w jakiejś nowszej wersji z wyznaczaniem trasy i nawigacją, bo o ile pamiętam to JMB miało coś takiego dorzucić do cMAPy ale nic nie znalazlem na ten temat na ich stronie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej