Android OS > HTC Android

HTC U11 vs U12+ - opinie, recenzje

(1/2) > >>

Pretor:
Witam, od 2-lat w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany, użytkownik HTC U Play :ok:
Zaczynam powoli rozglądać się za nowym, minimalnie większym i mocniejszym smartfonem - moje zainteresowanie budzą dwa najwyższe modele firmy HTC: U11 i U12+.

Mojego smartfona głownie używam w mojej pracy do: nawigowania, robienia fotek, przeszukiwania internetu i jako podręczny notes na wszystko. Funkcja dzwonienia jest dla mnie nie ważna, bo posiadam drugi telefon tylko do prowadzenia rozmów.

Ceny nowych U11 i U12+ sa bardzo podobne na znanym portalu aukcyjnym a różnice między nimi są tak niewielkie, że nie są dla mnie istotne przy zakupie. Bardziej zależy mi na dobrej jakości ekranie, bardzo dobrej jakości zdjęć, szybkim działaniem całego urządzenia, szybkie przeglądanie internetu, lepsza bateria od dotychczasowej.

Proszę o opinie, recenzje i poradę, osoby które znają obydwa modele HTC i mogą coś uczciwie podpowiedzieć z własnego doświadczenia.

wiejas:
No niestety to sprzęt rzadki a i forum ucichło na tym kierunku.

Pretor:

--- Cytat: wiejas ---
No niestety to sprzęt rzadki
--- Koniec cytatu ---

Może i rzadki ale zdecydowanie nie doceniany należycie a szkoda bo parametrami i ceną przebija niejeden bardziej popularny i przereklamowany model w Polsce.

Wstępnie zdecydowałem się na HTC U12+, bo względem U11 ma sporo poprawionych elementów: rewelacyjny aparat, mocny 8 rdzeniowy procesor i 6 GB RAM.

Pretor:
Po długiej "przyczajce", nowy HTC U12+ - w końcu dzisiaj zakupiony za 1399 zł - 260 zł Vat :ok:
Edit:
Jeszcze czekam na dostawę :P
 

temp333:
Miałem HTC U11 - genialny telefon, ale ciężki oraz z małym ekranem. Aparat zdecydowanie lepszy od Galaxy S9+, LG V30, Huawei P20 PRO i innych, które miałem. Z Google camera robił jeszcze piękniejsze fotki. HTC U12 miałem brać jako zamiennik dla beznadziejnego S9+, ale niestety - zdjęcia ciut gorsze od U11, poszły nieco w stronę samsunga. Do tego przeczytałem, że widoczność w słońcu w porównaniu do U11 jest bardzo słaba, a to dla mnie bardzo ważne i nie kupiłem tego HTC. Myśle że będziesz zadowolony.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej