Apple iOS > Gry iOS

Puzzle dla dzieci

(1/1)

droopy:


Puzzle dla dzieci
Zastanów się co było Twoją najepszą dziecięcą zabawą? Na pewno układanki były na tej liście! Jak wiesz układanie klocków to nie tylko zabawa, to także gry edukacyjne dla dzieci. Układanki dla dzieci przyjmują różne formy, jedną z nich są puzzle. Dzisiaj oddajemy w Twoje ręce puzzle dla dzieci. Dzieci uwielbiają zagadki, zagadka zawsze zmusza dziecko to intensywnego myślenia, szukania skojarzeń i sięgania głęboko do tego co już wie i jak może to połączyć.
Puzzle dla dzieci zostały ułożone w kilku kategoriach: zwierzęta, bajkowy świat, gry dla chłopców, gry dla dziewczynek, dinozaury, księżniczki, farma, wakacje.
Puzzle to świetne gry edukacyjne dla dzieci, a także wspaniała zabawa i nauka. Dziecko z jednej strony ma przed sobą zagadki w postaci rozrzuconych klocków układanki, z drugiej strony musi się uczyć kojarzyć, pracować dokładnie i systematycznie, aby na końcu zobaczyć nagrodę! Piękny obrazek, które samo ułożyło. Puzzle to gra edukacyjna, która bawi i uczy Twoje dziecko, dlatego tak doceniamy gry kreatywne i gry dla dzieci.


Kluczowe funkcje
✨ 83 układanek, w tym 10 z nich jest za darmo
✨ Kategorie i układanki dla dzieci: zwierzęta, bajkowy świat, puzzle dla chłopców, puzzle dla dziewczynek, puzzle dla dzieci, dinozaury, księżniczki, farma, wakacje
✨ Układanki tematyczne: puzzle dla dziewczynek, puzzle dla chłopców oraz puzzle dla najmłodszych dzieci
✨ Różne poziomy trudności: od 6 do 49 elementów (klocki)
✨ Blokada przez przypadkowymi zakupami
✨ Darmowa wersja zawiera 10 pięknych układanek, możesz odblokować pozostałe dokonując zakupu w aplikacji.
 
Pobierz z iTunes:Puzzle dla dzieci

Pobierz z Google Play:Puzzle dla dzieci

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej