Android OS > Tablety z Androidem

Samsung Galaxy Tab 2 10.1 problem z podłączeniem aparatu fotograficznego

(1/1)

frog28:
Mam problem z zgraniem zdjęć do Samsung Galaxy Tab 2 10.1 z aparatu fotograficznego . Posiadam oryginalną przejściówkę na usb , ,Pendrive po włożeniu jest odczytywany, po podłączeniu aparatu pojawia się w dolnym rogu komunikat "podłączono złącze usb" i nic więcej się nie dzieje . Tablet był w serwisie z tego powodu ale stwierdzili że jest wszystko w porządku . Zasugerowali że może trzeba wgrać jakiś program jaki ? oni nie wiedzą . Proszę o pomoc .

OleYek:
A masz możliwość wybrania trybu w jakim ma aparat pracować? Patrzyłeś czy producent aparatu nie wypuścił czasem jakiejś apki?

frog28:
Nie mam zielonego pojęcia jak się za to w ogóle zabrać . Aparat posiada w menu "podłączenie usb do wyboru - pamięć masowa , PTP , zdalny komputer , nic nie działa (Aparat SONY Alfa DSLR-A700)

OleYek:
Z założenia jako pamięć masowa, powinien być widziany jako pendrive w innych trybach może nie banglać.

frog28:
Coś mi się wydaje ,że problem jest w aparacie , mam starą Konica Minolta i ten się łączy z tabletem już wysłałem zapytanie do Sony zobaczymy co oni napiszą

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej