Android OS > Galaxy Note III

Android 5.0 - oficjana aktualizacja dla Note III

<< < (2/4) > >>

lola:

--- Cytat: jakubd w Luty 27, 2015, 13:18:41 ---Ja na razie jestem uwięziony na brandzie T-Mobile z powodu NFC i MyWallet.
--- Koniec cytatu ---
A nie da się przenieść aplikacji na niebrandowany soft? ZTCP NFC Pass od Orange działało na niebrandowanych softach.


Pozdrawiam,
Ł.O.

jakubd:
Orange Cash się dało - bo nie było ścisłego powiązania firmware<->usługa. W MyWallet sprawdzenie tego, czy to właściwy telefon odbywa się przy każdym odpaleniu. Nawet nie wiesz, ile czasu spędziłem, aby telefon bez brandu zabrandować tak softem T-Mobile PL, żeby jednocześnie w ogóle działał (pełnego softu oficjalnego nie udało mi się wrzucić, nikt nie potrafił mi pomóc), i w tym samym czasie MyWallet nie zauważył, że to nie do końca ten soft, co trzeba.
Z Note 2 miałem podobne przygody, ale łatwiej było ze zmianą softu na brandowany.

lola:

--- Cytat: jakubd w Luty 27, 2015, 19:24:51 ---Orange Cash się dało - bo nie było ścisłego powiązania firmware<->usługa. W MyWallet sprawdzenie tego, czy to właściwy telefon odbywa się przy każdym odpaleniu.
--- Koniec cytatu ---
Orange Cash to trochę coś innego (w sensie znacznie mniej) niż NFC Pass, ale rozumiem, że T-Mobile jest ze swoim rozwiązaniem bardziej "upierdliwy" dla użytkowników innych wersji oprogramowanai niż Orange i się nie da tak prosto.


Pozdrawiam,
Ł.O.

ererce:
Dusza zbita ten Lolipop. Biale tlo jest wkurzajace, nie mozna sciszyc telefonu na maksa (tylko wibracja), zniknely opcje pod klawiszem power (glos/wibracja/cisza), tryb priority to nie to samo co blocking mode (nie mozna ustawiac czasu aktywnosci)...
Ehhh chetnie bym wrocil do wersji 4.4.4

malylysy:
No to pobierz rom 4.4.4 i wgraj. Co za kłopot?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej