Android OS > Galaxy Note III

Android 5.0 - oficjana aktualizacja dla Note III

<< < (4/4)

figer:
Ja nienawidzę tego 5.0!
Na 4.4.2 czy 4 trzymał mi baterię minimum 2 dni - z włączonym permanentnie Wi-Fi i lokalizacją.
Na 5.0 jak mam wyłączony GPS i Wi-Fi to wytrzymuje mi 1 dzień - 30 min Spotify i ze 2 telefony po 5 minut.
Jak włączę lokalizację - to leżąc - przez noc wciąga 70% baterii.
Grając 10 minut w Marvel Puzzle Quest wciąga mi 10-15% baterii. Masakra!
Chciałbym się cofnąć do 4.4.4, ale czytałem, że różne cuda się potem ludziom dzieją i nie hula już tak jak poprzednio.

vonski:
Dlatego ja na każdym swoim urządzeniu wróciłem z Lollipopa na 4.4.x  :)

figer:
Wróciłem do 4.4.2. Ach jaka ulga! Po nocy z wlaczona lokalizacja i wifi ze 100% zrobilo mi sie 97% baterii, a na lizaku mialem rano 30%. Dzisiaj katowalem caly dzien telefon  - 2 godziny nawigacji, granie muzyka i zostalo jeszcze 36%.
Jedyna rzecz, ktorej mi brakuje to to, ze po zamknieciu S-cover sluchajac Spotify wyswietlala sie okladka i opcje odtwarzacza, a w Kitkacie tego niema. Ale to jest na prawde mala niedogodnosc w stosunku do komfortu zwiazanego z dlugim czasem pracy.

altroch:
Ja na szczęście powstrzymałem się od aktualizacji do 5.0. Z tego co słychać tutaj i na innych forach o bugach dobrze zrobiłem. Jest jednak światełko w tunelu: http://www.androidstandard.com/galaxy-note-3-will-get-the-android-5-1-1-update-soon-2/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej