Android OS > Galaxy S4

bateria - jak często kupić nową?

(1/5) > >>

sserafin:
Hej :)
jak często wymieniacie baterię w tym fonie?
Jakie są oznaki że nalezy wymienić?
Ja użytkuję juz prawie rok.
Dziś zaobserwowałem że po nocy - [ było naładowane do 100% i zero użytkowania przez noc] spadła rankiem do...88%.

vonski:
W instrukcji masz opisaną ilość cykli ładowania. Ja jeszcze nie miałem telefonu, w którym bym musiał wymieniać baterię ze względu na jej zużycie. Współczesne ogniwa są praktycznie pozbawione efektu pamięci.

lola:

--- Cytat: sserafin w Styczeń 12, 2015, 20:03:21 ---Dziś zaobserwowałem że po nocy - [ było naładowane do 100% i zero użytkowania przez noc] spadła rankiem do...88%.
--- Koniec cytatu ---
Zostawiając telefon na noc zauważyłem, że od 100% schodzi ok.1% na godzinę. Więc jak noc trwała u Ciebie 12h, to nawet by się zgadzało ;).
Ja natomiast zauważyłem, że w moim S4 zauważalnie szybciej niż w poprzednim L9 opuszcza górne rejony 90%. Ale to traktuję raczej jako różnicę w wyświetlaniu niż rzeczywistą różnicę w zużyciu.


Pozdrawiam,
Ł.O.

sserafin:
dzięki za pomoc - miałem aplikację facebook - teraz wywaliłem i widze że jest lepiej -

MartaWeronika:
u mnie bateria trzyma dzień i jestem przerażona, telefon mam miesiąc, nie korzystam z niego aż tak często:/ chyba mam wadliwą baterie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej