Nawigacja GPS > MapaMap

MapaMap 8.5

(1/1)

adrianos287:
MapaMap omija korki - nowa wersja na Androida

Producent systemu nawigacyjnego MapaMap udostępnia przełomową wersję oznaczoną numerem 8.5 dla smartfonów i tabletów z systemem Android. Najnowsza wersja wprowadza funkcjonalność omijania korków dzięki wyznaczaniu optymalnych tras uwzględniających bieżącą sytuację na drogach w Polsce oraz powiększa bazę adresów dostępnych w nawigacji do 7.2 milionów. Wraz z nową wersją do sprzedaży trafia także nowa licencja na korzystanie z nawigacji MapaMap o nazwie Life Time Maps, która oferuje dożywotnią aktualizację map oraz bezterminowy dostęp do funkcji omijania korków.

 

Skuteczne omijanie korków.
Poczynając od wersji 8.5 system nawigacyjny MapaMap na urządzeniach z dostępem do Internetu będzie uwzględniał korki podczas wyznaczania trasy przejazdu. Nowa funkcjonalność mogła powstać dzięki zebraniu w jednej bazie danych informacji o sytuacji na polskich drogach z wielu miejsc na raz. Dane o natężeniu ruchu samochodów pochodzą z kilku źródeł, między innymi od dotychczasowych użytkowników nawigacji MapaMap, od użytkowników aplikacji mobilnej RadarSTOP, od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, a także dzięki danym statystycznym od firm monitorujących pojazdy. W pierwszej kolejności nowa wersja 8.5 została przygotowana dla systemu Android, ale już wkrótce pojawi się również dla systemu iOS.


Bezpłatne testowanie.
Najnowszą wersję 8.5 może bezpłatnie przetestować każda osoba posiadająca smartfon lub tablet z systemem android. Jest ona dostępna do pobrania w sklepie internetowym Google Play na 7 dniowy okres próbny. Jeżeli po okresie 7 dni użytkownik uzna, że najnowsza nawigacja spełnia jego oczekiwania będzie mógł przedłużyć jej działanie w trzech dostępnych rodzajach płatnych licencjach: rocznej, 30 dniowej oraz Life Time Maps. Licencja Life Time Maps gwarantuje działanie nawigacji w sposób nieograniczony czasowo oraz dożywotni dostęp do aktualizacji map i danych o korkach.


Nowe mapy - 7,2 miliona adresów.
Wraz z premierą nowej wersji nawigacji producent udostępnia także najnowsze mapy Polski z 4 kwartału 2014. W nowych mapach główny nacisk został położony na aktualizację bazy adresowej, która powiększyła się o 3,4 miliona rzeczywistych punktów adresowych. Dzięki czemu całkowita liczba adresów dostępnych w bazie MapyMap powiększa się do 7,2 miliona, co czynie z niej lidera wśród nawigacji dostępnych na rynku Polskim.

Źródło:

http://www.mapamap.pl/news/163645

czyli może się coś dziać na rynku map wreszcie.
Połączone: Grudzień 10, 2014, 12:11:26
--- Cytuj ---
Wraz z nową wersją do sprzedaży trafia także nowa licencja na korzystanie z nawigacji MapaMap o nazwie Life Time Maps, która oferuje dożywotnią aktualizację map oraz bezterminowy dostęp do funkcji omijania korków.
--- Koniec cytatu ---PDAClubowicze, co żaden z was nie jest zainteresowany?? Co jak co,ale Mapy Imagisu są naprawdę dobre.

jziemba:
A czy komuś udało się zarejestrować trial bezpośrednio z Androida ? Ja dostaję tylko komunikat o braku odpowiedzi z serwera rejestracji.

nabtom:

--- Cytat: adrianos287 w Grudzień 09, 2014, 16:10:11 ---
MapaMap omija korki - nowa wersja na Androida


PDAClubowicze, co żaden z was nie jest zainteresowany?? Co jak co,ale Mapy Imagisu są naprawdę dobre.

--- Koniec cytatu ---


No proszę porównać z mapą gogle lub automapą takie małe miejsce jak BLOCHY mazowieckie niedaleko miejscowości Długosiodło Imagis od kilku lat nie ma skrótu.

adrianos287:
zgłoś im to, mogą nie wiedzieć tego

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej