PDA Ogólnie > Nowości ze świata mobilnych technologii

Blackberry Passport Q30 Rewolucja czy ewolucja?

(1/2) > >>

KRK012:
Od dłuższego czasu na rynku nie znalazłem żadnego interesującego urządzenia, a ten Blackberry wydaję się nader interesujący. Co sądzicie o nim, formie urządzenia?
O nowym osie. Ja Z10 miałem okazję pomacać i był wolny, wyglądał jak kopia androida.

wiejas:
Ja mam Q10 i naprawdę do pracy to jest wymarzony telefon. Do niego dodać trzeba ekran 5 cali oraz interaktywną klawiaturę jako trackpad i mamy Passport. Idealna forma urządzenia do pracy i zabawy.

vonski:

--- Cytat: KRK012 w Wrzesień 08, 2014, 16:02:34 ---Ja Z10 miałem okazję pomacać i był wolny, wyglądał jak kopia androida.

--- Koniec cytatu ---
Ja miałeś wolnego Z10, to pewnie STL100-1. Wersje ze Snapdragonem są bardzo wydajne. Nie nazwałbym również BB OS kopią Androida- przecież to jest zupełnie inna filozofia obsługi oparta na gestach.

wiejas:
Dokładnie vonski. OS 10 po prostu działa a system aktualizacji BlackBerry to wzór dla innych firm.

KRK012:
Znajomy jak kupił to chwalił się tym, że pierwsze co fon zrobił to ściągnął dziesiątki aktualizacji i że po prostu mu działa bez problemów. Ale jeszcze się z nim nie widziałem by się pobawić.

Trzymając się tematu co sądzicie po prostu o olbrzymim kwadracie i klawiaturze?
Jeszcze z ich oferty interesujący wydaję się Classic Q20 3,5".

Niby dobre jest to, że można używać jedną ręką, ale przy takim ekranie to nie wiele da. Z drugiej strony brak slidera - cieńszy, brak luzów, wytrzymalszy. Ale paletka do tenisa.
Dlatego Q20 wydaję się najrozsądniejsza - tu akurat brak rozmiarów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej