Apple iOS > Oprogramowanie iOS

Office dla iPada już jest

(1/3) > >>

revanmj:
Wczoraj do App Store trafił w końcu Office dla iPada. Co sądzicie? :)

Pierwsze wrażenia na naszej stronie głównej: http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=24193:microsoft-udostpnia-pakiet-office-dla-ipada&catid=51:programy&Itemid=93

OleYek:
Microsoft robi dobry software, tyle, że jak zwykle dobre kosztuje a Office do najtańszych nie należy.

revanmj:
Zależy jak na to patrzeć - dla mnie 360 zł / rok (cena za kod z Komputronika) za Office'a dla 5 PC/Mac plus jeszcze urządzeń mobilnych to całkiem niezły deal. Zwłaszcza, że można też udostępnić komuś z rodziny. Oczywiście jak ktoś ma tylko jeden komputer i żadnych urządzeń mobilnych to już wychodzi nieco gorzej :)

ajed:
Dla mnie to niestety troszkę drogo. Mam już kopie Office'a pod PC i na Mac - kupowanie teraz Office 365 byłoby bez sensu. Gdybym nie miał, sytuacja byłaby inna i Word for iPad byłby już pewnie zainstalowany. A tak - 360 zł za Worda na iPada (nic innego z Office nie używam) to zdecydowanie za dużo.

OleYek:
Dokładnie, jak ktoś ma Office 365 to fajnie, ale jak ktoś ma Office 2013 czy jakieś poprzednie to już dupa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej