PDA Ogólnie > Nowości ze świata mobilnych technologii

HTC One (M8) - co o nim sadzicie?

(1/3) > >>

vonski:
Po miesiącach przecieków, po których wszystko było wiadomo, HTC zaprezentował wczoraj nową wersję swojego flagowca - HTC One.





Specyfikacja była znana od dawna: Snapdragon 801@2,3GHz, podkręcona Adreno 330, 2GB RAM, 16/32GB ROM + microSD (w końcu!), 5" ekran FullHD (ale z przyciskami ekranowymi), podwójny aparat z tyłu, bazujący na zeszłorocznym pomyśle z matryca UltraPixel.

Wizualnie telefon jest (ładną) ewolucją zeszłorocznego modelu, wykonanie obudowy to w 90% aluminium. Wygląda świetnie, ale... jest ogromny jak na 5" - większy od  Galaxy S5 (5,1"), prawie identycznie jak Xperii Z2 (5,2"). Zresztą wystarczy popatrzyć na zdjęcie z Note3:


Wg mnie osobiście na +:
- wykonanie i dizajn,
- microSD,
- specyfikacja,

Lekkie rozczarowanie:
- aparat (choć pierwsze sample wyglądają nieźle, dużo lepiej niż zeszłoroczny model),
- gabaryty,

Na dzień dobry będą dostępne 3 kolory



Ktoś ma inne zdanie? :)

abderyta:
Dodałbym do wad przyciski ekranowe (Przy takiej ilości zmarnowanego na logo miejsca) i wagę. Poza tym się zgadzam.

W ogóle z zaprezentowanych w tym roku flagowców, nie kupiłbym żadnego, mając poprzednika.

deneczek:
Według mnie note 3 to ciekawsza propozycja przy bardzo podobnych rozmiarach. :)

overconscious:
No to trochę rozczarowanie (rozmiarami). Samsung też rozczarowuje z S5 - wysoka cena za nic nowego.
Zostanę przy LG Optimus G Pro, w którym właśnie podobają mi się proporcje telefonu do wyświetlacza (nieco lepsze niż w Note 2, przy mocniejszej specyfikacji).
Jednak większego telefonu niż ww. LG już bym nie zniósł, gdybym miał z tego jeszcze dzwonić, a nie tylko używać jako tablet. Dlatego odpada Note 3.

W sumie tak jak napisał przedmówca. Nie ma co kupować tegorocznych flagowców, jeśli ma się poprzednie.

abderyta:
Co do ceny s5, jeśli kogoś jara zegarek, to cena 2999 za zestaw przy sugerowanej cenie samego zegarka, nie jest taka całkiem z kosmosu.

Ale IMO i tak nie warto.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej