Android OS > Galaxy Note II

4.3 tuż tuż

(1/5) > >>

plnf:
widziano w Samsung updates:

Galaxy Note 2 LTE (International)   GT-N7105   NEE   N7105XXUEMK5   Android   4.3   13.11.2013   2118172   Unlock   Download File

Pozdrawiam
plnf

malylysy:

Super :)http://pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=23858:samsung-rozpoczyna-aktualizacj-galaxy-note-2-do-androida-43&catid=51:programy&Itemid=93

genius88:
Tuż, tuż i gdzie jest? Ktoś go ma?

tomson:
Ja mam :proud:
I jestem zadowolony choć to "wyciek", ale w porównaniu z 4.1.2 to super, na 4.1.2 co dzień kilka zwiech, 4.3 mam około miesiąca zrobiłem root, ani jednej zwiechy i bateria dużo dłużej trzyma. :proud:

genius88:

--- Cytat: tomson w Grudzień 04, 2013, 13:39:41 ---Ja mam :proud:
I jestem zadowolony choć to "wyciek", ale w porównaniu z 4.1.2 to super, na 4.1.2 co dzień kilka zwiech, 4.3 mam około miesiąca zrobiłem root, ani jednej zwiechy i bateria dużo dłużej trzyma. :proud:

--- Koniec cytatu ---
Akurat bardziej wyczekuje wersji oficjalnej, która to już dawno powinna być powszechna na naszych Notkach. Bateria dużo dłużej trzyma...właśnie dlatego siedzę jeszcze na 4.1.1, bo już wtedy było wiadomo, że przesiadka na 4.1.2 skutkuje takimi problemami. Ciekawy jestem jaki postęp nastąpił w 4.3 w stosunku do 4.1.1. Jeszcze dwa pytania. KNOX jest? Pytam o te rozwiązanie biznesowe. No i jak z rootem? Jest jakiś sprawdzony sposób by mieć root i nie utracić gwarancji?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej