Android OS > Galaxy Note III

Note 3 n9005 toolkit?

(1/2) > >>

specjals:
witam,

jestem noobkiem jesli chodzi o programowe podejscie do sprawy. do tej pory, na note 2 i s3 wykorzystałęm toolkita, tu pytanie z mojej strony (bo ktos musi zaczac coby dzial powstal :P)
czy wie ktos jak zrootowac, wgrac CWM i stockowego roma?
mam note3 z plusa i stanowczo przeszkadza mibrand , wolalbym stock :)

jesli ktos sie zna i moglby mi to opisac - poproszę :)

bm2hd:
sa juz gotowe opisy na innych polskich forach , w całej zabawie jest jeden haczyk i trzeba najpierw dobrze poznać temat zanim się to zrobi . Oczywiście jeśli chcesz mieć gwarancję .
Jeśli zablokujesz teraz aktualizację to masz szanse przeprowadzić ten zabieg bezproblemowo . Na razie aktualizacja jest do czystego n3 natomiast sprzęty kupione u operatorów jezcze nie posiadają aktualizacji przez którą jakiekolwiek zmiany kończą gwarancję . Mam nadzieję że długo to nie potrwa walka trwa

specjals:
Czyli jest jakis update... dzieki za info!
Sprawdze i poczytam i nie zamierzam aktualizowac od dzis.
Widze ze sprawa poki co przerasta toolkity wiec jesli wykonam i sie uda to podziele sie spostrzrzeniami ale jesli wciaz zbyt duze ryzyko to sie wstrzymam

vonski:
Przecież w Samsungach to jest banał: wgrywasz Odinem plik do roota, CWM i gotowe.
Problemem jest Knox, który po wgraniu czegokolwiek nieoryginalnego pozostawia trwały ślad w telefonie. A to z kolei może być powodem nieuznania roszczeń gwarancyjnych.

Wejdź sobie w Download Mode i sprawdź, czy jest tam Knox. Jeśli nie ma to możesz się bawić, jeśli jest to musisz podjąć decyzję czy ryzykujesz czy nie. Ale wg mojej wiedzy N3 od początku miał Knoxa...

specjals:
Mial... caky ten temat jak rozumiem opiewa o mozliwosci jego ominiecia :-)
I oby sie to udalo

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej