Android OS > Desire Z

[ROM][JB 4.2.2] Andromadus Test Builds - CM 10.1 (25b4)

<< < (2/7) > >>

revanmj:
Wyszła nowa wersja zawierająca poprawkę usuwającą błąd z liczeniem czasu (sekundy były dodawane co minutę, np. w dialerze).

Oprócz tego, NeverGone\RU zaczął wypuszczać własne kompilacje, które są odrobinę zmodyfikowane w stosunku do tych od Flinny'iego. Zmiany mają na celu przyśpieszenie działania na urządzeniach z małą ilością RAMu (czyli między innymi Zetce). Mi się wydaje, że faktycznie działa szybciej. Wgrywałem bez wipe all (tylko cache i dalvik cache) na oryginał od Flinny'iego i działa bez problemu. Link do najnowszej wersji: https://docs.google.com/file/d/0B5ahny5WGurFTUxuazVmdzJ1M0E/edit?usp=sharing.

as007:
Ja u siebie też zainstalowałem najnowszy build i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Szybkość jest o wiele większa niż na stocku 2.3.3, problem jest jedynie czasami z GPSem, ale myślę, że da się przeżyć. Szkoda, że nie ma nowszego buildu opartego na CM10.2.

revanmj:
Są jakieś problemy z przeniesieniem Andka 4.3 (a na nim bazuje CM 10.2) na Zetkę. Moim zdaniem równie stabilnego co CM 10.1 / Andek 4.2 ROMu na nowszej wersji systemu już nie zobaczymy. Flinny zajął się innymi rzeczami i na Zetkę już nie ma tyle czasu, a jego następców jakoś nie widać. Także obawiam się, że to już ostatni tak stabilny Android.

as007:
Teoretycznie, gdyby działało pisanie na klawiaturze fizycznej w Chrome, działałby szybciej GPS (na stocku chodził o wiele szybciej) oraz nie byłoby czasami złego wyświetlania grafik, to byłoby ok. Szkoda, że flinny nie rozwija tego projektu, bo do ideału brakuje niewiele.

EDIT:
Jednak działa pisanie w Chrome na klawiaturze fizycznej, wystarczył reset telefonu. Z błędów mogę jeszcze wymienić, że w mapach google następują pewne zakłocenia w obrazie, tzn. obraz lata w te i we w tą, czy pojawia się czasami efekt śnieżenia na grafikach. Dziwi mnie jeszcze to, że w Chrome widok kart jest w formie listy, a nie tak jak na Nexusie w formie miniatur. Czy zaobserwowałeś to revanmj?

revanmj:
Tak, ostatnio zmienili. Na oko po prostu na słabszych sprzętowo urządzeniach (obstawiałbym, że oceniają to na bazie ilości RAMu) jest lista, na lepszych miniatury.
Połączone: Wrzesień 26, 2013, 21:28:39NeverGone\RU wydał nową kompilację, która zawiera CM Account (więcej informacji), zaktualizowane wersje wbudowanego menadżera plików oraz kalkulatora i zaktualizowanego kernela - źródło i link do archiwum ZIP.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej