Nawigacja GPS > NaviExpert

NE zmienia dostawcę map - Emapa zamiast Imagisu

<< < (2/3) > >>

mentos11:

--- Cytat: mif4 w Maj 23, 2012, 15:56:57 ---
Faktycznie. Beta zamiast na ul. Czarnowiejską 1 w Krakowie, poprowadziła mnie na Piotra Michałowskiego.... i to jakimi zakamarkami w Krakowie  :grin: (trasa rekomendowana z Liszek)
NE nie zdobędzie już żadnej nagrody w testach, nawet przez siebie sponsorowanych :P

--- Koniec cytatu ---


Oj naprawdę straszny błąd na korkosferze ten adres jest pokazany o 50m od rzeczywistego miejsca a na emapi.pl widać ze adres jest prawidłowo przypisany.
NE potrafi wygrać z AM, sam ostatnio testowałem z kolegą NE i AM i raz wygrała AM a dwa razy NE. Nie martwiłbym się o testy, NE na pewno będzie w czołówce.

mif4:

--- Cytat: mentos11 w Maj 24, 2012, 13:24:58 ---

Oj naprawdę straszny błąd na korkosferze ten adres jest pokazany o 50m od rzeczywistego miejsca a na emapi.pl widać ze adres jest prawidłowo przypisany.

--- Koniec cytatu ---

Prowadzenie na inną ulicę wg Ciebie nie jest błędem?  :evil:
Na korko i emapi adres się pokrywa, tylko nijak się ma do rzeczywistego położenia budynku.  :E
Wejście do budynku jest od strony Czarnowiejskiej 1, więc po co kręcenie po zakamarkach?
Na budynku, od strony Michałowskiego jest tablica z nazwą ulicy "Piotra Michałowskiego", co może dodatkowo mylić.

Janeo:

--- Cytat: mentos11 w Maj 24, 2012, 13:24:58 ---
Nie martwiłbym się o testy, NE na pewno będzie w czołówce.

--- Koniec cytatu ---

Optymista...  :lol:
Nie dość, że NE zmienił mapy na szajs którego poprawa wymagać będzie prawdopodobnie wielomiesięcznej pracy, to jeszcze rzucił się na nową wersję 8.0 (teraz beta 1,2,3, ...), która jak żadne inne dotychczasowe bety jest ciągle półproduktem, i to jedynie na Androida. To raczej jakiś krzyk rozpaczy, marketingowy bubel.

A tu proszę, w zasięgu ręki darmowa, profesjonalnie zrobiona, na mapach jak ma Automapa, z omijaniem korków, najprawdziwsza nawigacja targeo.mobi. Przetestowałem dziś wstępnie tą aplikację i na razie złego słowa nie mogę powiedzieć. Ma rzeczy najważniejsze (i wystarczy!): wyszukiwarkę adresów, omijanie korków, aktualizację trasy w czasie jazdy, punkty pośrednie trasy, personalizację wyświetlanych danych na wyświetlaczu (tu nazywa się pilot) np. pokazywanie 2-go skrętu czego nie ma w NE.
Jest o niej cicho nie wiem dlaczego... aplikacja inteligentnie uproszczona i w tej kwestii zbyt dopracowana, żeby być ciągle darmowa... Więc tylko czekać, jak rzucą ją na rynek za pieniądze.

Klusek:

--- Cytuj ---
aplikacja inteligentnie uproszczona i w tej kwestii zbyt dopracowana, żeby być ciągle darmowa...
--- Koniec cytatu ---

Bo ona darmowa nie jest, za darmo można sobie ją wypróbować. Normalnie kosztuje 2 zł za tydzień lub 5 zł za cały miesiąc.

Janeo:
Aaa, nie doczytałem. Czyli jednak profesjonalna  :ok:.
EDIT:
"Warunki korzystania z usług - Opłaty: Aplikacja Targeo.mobi jest udostępniana bezpłatnie, jednak mapy i inne dane z serwera" [po kosztach gprs - mój skrót].

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej