Jaki benchmark dla Gt540

  • 1 Odpowiedzi
  • 15612 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline teper

  • 31
  • Sprzęt: Spv M650>Htc Touch Dual
Jaki benchmark dla Gt540
« dnia: Marzec 07, 2012, 18:56:06 »
Witam
Jestem świeżo po zmianie romu, i chciałbym go przetestować jakimś benchmarkiem, i tu nasuwa się pytanie "Jakim ??".
Zainstalowałem Antutu benchmark ale nie wierze wynikowi (U mnie 2257, a na Galaxy ace 1375, a na gio też około 1200).
Wiec szukam jakiegoś benchmarka któremu można wierzyć.

Odp: Jaki benchmark dla Gt540
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 11, 2013, 17:34:03 »
Cześć wiem, że minęło sporo czasu od Twojego wpisu, ale jeśli wracasz do tego posta, oraz innych którzy mogą się zainteresować polecam Ci polskiego Benchmarka, wersje download znajdziesz tutaj: http://bit.ly/1bPVrO7.

Mam też tekst, poczytaj sobie:,
Catzilla (v.1.0 od 24.09.2013) jako jedna z niewielu posiada

możliwość wystwienia całkowitej oceny twojego komputera.
Wynik tworzony jest na podstawie, testu karty graficznej, płyty głowej, ramu itd. oraz 4 różnyc

rozdzilczości (576p, 720p, 1080p, 1440p). Odpowiadający zaawansowaniu danego komputera. Zaletą tejże

aplikacji, jest nie tylko miarodajna ocena, której atutem jest realna ocena jakości i wydajności

sprzętu, ale i możliwość przydzielenia Twojemu komputerowi "zwierzaka" tzn. awatara przypożądkowanemu

zgodnie z Twoim wynikiem.
Kolejną zaletą Catzilli jest możliwość sprawdzenia komputera do danej gry, nie ukrywajmy, że jest to

aplikacja dla graczy, nie znaczy to jednak, że kto inny nie może się z nią zaznajomić, próbując. Test

ten może przydać się również programistom, wykorzystującym komputery o wysokiej mocy obliczeniowej.