Transfer plików by bluetooth już możliwy.

  • 3 Odpowiedzi
  • 4231 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Transfer plików by bluetooth już możliwy.
« dnia: Luty 24, 2012, 00:51:52 »
Tak, tak kochani DFT opracowali już tą możliwość. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=22888704
Co musimy zrobić:
1. Pobrać i zainstalować aplikację z załącznika ww. wątku DFT na XDA.
2. Uruchomić ją i pocekać na komunikat o instalacji sterowników.
3. Potwierdzić ok i zrobić soft reset urządzenia.
Od teraz możemy pobierać i wysyłać pliki by BT, które są zapisywane w folderze MyDocuments (co oczywiście można zmienić w programie).
Do prawidłowego działania programu będzie potrzebny w pełni odblokowany telefon. Sam sprawdziłem i działa - trzeba najpierw uruchomić BT w ustawieniach i sparowac z komputerem/telefonem do którego chcemy plik wysłać. Dalej już tak jak w tradycyjnych Nokiach z tym, ze zawsze w celu wykonania operacji musismy uruchomić ten program.
Z tego co pisze Cottula na XDA - odinstalowanie programu może wymagać HARD RESET także jesteście uprzedzeni. Oczywiście wszystko robicie na własne ryzyko.

Demonstration: DFT Bluetooth File Transfer for WP7
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2012, 07:47:02 wysłana przez Budniu »

*

Offline pold77

  • **
  • 143
Odp: Transfer plików by bluetooth już możliwy.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2012, 13:16:37 »
tak. u mnie na mozarcie tez działa bez zarzutu. problem tylko w tym że już tak dawno nie używałem bluetootha że nie wiem w sumie do czego on mi się teraz może przydać  :grin: pdfa chyba jednak szybciej jest mailem przesłać

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: Transfer plików by bluetooth już możliwy.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2012, 13:25:39 »
Złapałem się na tym samym - teraz to już traktuję na zasadzie "jest bo jest".

Odp: Transfer plików by bluetooth już możliwy.
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 24, 2012, 14:41:10 »
tak pol zartem , pol serio ,  jak posiadalem htc mozart, to brak mozliwosci wyslania zdjec przez BT mial i wady i zalety - wada bylo to , ze wygladalem jak oszolom , gdy zrobilem nowo poznanym panienkom kilka fotek , i koniecznie chcialy je miec u siebie na telefonach [ jakies prostsze nokie za pare pln ] zaleta bylo to , ze dzieki temu dostalem i numery tel , zeby mmsa wyslac , i adresy e-mail/gg/facebook. :) cos za cos.