Upadki i wzloty HTC Radar

  • 2 Odpowiedzi
  • 7262 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline qbajatko

  • 40
  • zawsze jest ten pierwszy raz
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2 (RHODIUM)
Upadki i wzloty HTC Radar
« dnia: Grudzień 16, 2011, 10:13:49 »
Na początek chciałem serdecznie podziękować za odpalenie tego działu...   :ok:

no i cóż... męcze sie z tym telefon około miesiąca w związku z tym, że to nowy system,  nowy telefon chciałem trochę po marudzić...
o tym jak szybkie jest to oprogramowanie nie będę pisacć bo wszędzie tego pełno, ale opisze takie codzienne braki..

1. Dlaczego nie ma wibracji przy stukaniu w ekran.. przede wszystkim przy korzystaniu z klawiatury.. cholernie mi tego brakuje. Aby usłyszeć dźwięk klawiszy trzeba niestety ustawić niemal na maximum głośność dzwonka..

2. i własnie kolejna chyba kiepska sprawa z WP7. Jedno ustawienie głośności do całego systemu.. czy to multimedia czy dzwonek taka sama siła głosu.. chce posłuchać ciszej muzyki.. niestety taka samo ścisza się dzwonek... :O

3. Internet...Mapy... przeglądarka działa rewelacyjnie.. tylko ostatnio chciałem znaleźć dojazd do ulicy i się poddałem. Musiałem wyjąć moja zakurzona nawigacje. BRAKUJE mi cholernie google maps.. bo MAPY to niestety  w Naszym regionie to lipa... wiem, wiem zmieniłem ustawienia i rzeczywiście znalazł mi ulice w Warszawie.. ale tej Warszawie w Stanach.. :-)

4. i w sumie najważniejsze.. już o tym pisałem na tym zacnym forum .. wybierania kontaktów z klawiatury numerycznej.. Boże wydawało mi się, że kupując ten telefon będzie to standard.. nawet przez myśl mi nie przeszło że takiej opcji BRAK.

To może na początek tyle marudzenia..



*

Offline gbbsoft

  • *****
  • 1539
Odp: Upadki i wzloty HTC Radar
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2011, 14:18:59 »
3. Internet...Mapy... przeglądarka działa rewelacyjnie.. tylko ostatnio chciałem znaleźć dojazd do ulicy i się poddałem. Musiałem wyjąć moja zakurzona nawigacje. BRAKUJE mi cholernie google maps.. bo MAPY to niestety  w Naszym regionie to lipa... wiem, wiem zmieniłem ustawienia i rzeczywiście znalazł mi ulice w Warszawie.. ale tej Warszawie w Stanach.. :-)

GMaps dobrze znajduje...

*

Offline qbajatko

  • 40
  • zawsze jest ten pierwszy raz
  • Sprzęt: HTC Touch Pro 2 (RHODIUM)
Odp: Upadki i wzloty HTC Radar
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2011, 14:33:01 »
Ok. Juz zainstalowałem... Dziękować... Może będzie lepiej
..