windows phone 7.5 w htc hd7

  • 5 Odpowiedzi
  • 8205 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline zador

  • *
  • 89
windows phone 7.5 w htc hd7
« dnia: Październik 19, 2011, 20:16:23 »
Witam . Chciałbym się dowiedzieć coś o nowej wersji mango.
1.) Czy w hyc hd7 dostępny jest język Polski , tak aby było wszystko legalnie i mógłbym oddać telefon na gwarancji gdyby się   zepsuł.
2.)Co jest z wyszukiwaniem bling ? Teraz otwiera mi się w formie przeglądarki internetowej. Czy nie da się tego zmienić ? , miało być coś takego jak rozpoznawanie muzyki , także tego nie mam
3.)O ile mi dobrze wiadomo powinienem mieć przeglądarkę internet exploler 9 w której da się oglądać filmiki bezpośrednio na stronie a nie w youtube.
4.)Market place mam wciąż w euro a nie w złotówkach.

Po za słownikiem polskim i "znikającą klawiaturą w czasie pisania " zmieniło się coś w tym modelu telefonu ???
Miało być tak fajnie a tu znowu nie miłe zaskoczenie. Jeżeli windows 8 na komputer będzie taki jak na telefon to prawdopodobnie jest koniec microsoft {według mnie}

*

Offline Evendim

  • NerD
  • ****
  • 583
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lewy brzeg warszawa
    • Polish Xbox Community
  • Sprzęt: Lumia 800 ,hx4700, itouch 2g, kindle3, Acer a100
Odp: windows phone 7.5 w htc hd7
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2011, 21:42:06 »
Witam . Chciałbym się dowiedzieć coś o nowej wersji mango.
1.) Czy w hyc hd7 dostępny jest język Polski , tak aby było wszystko legalnie i mógłbym oddać telefon na gwarancji gdyby się   zepsuł.
2.)Co jest z wyszukiwaniem bling ? Teraz otwiera mi się w formie przeglądarki internetowej. Czy nie da się tego zmienić ? , miało być coś takego jak rozpoznawanie muzyki , także tego nie mam
3.)O ile mi dobrze wiadomo powinienem mieć przeglądarkę internet exploler 9 w której da się oglądać filmiki bezpośrednio na stronie a nie w youtube.
4.)Market place mam wciąż w euro a nie w złotówkach.

Po za słownikiem polskim i "znikającą klawiaturą w czasie pisania " zmieniło się coś w tym modelu telefonu ???
Miało być tak fajnie a tu znowu nie miłe zaskoczenie. Jeżeli windows 8 na komputer będzie taki jak na telefon to prawdopodobnie jest koniec microsoft {według mnie}


1. Nie ten telefon nigdy nie był sprzedawany z językiem Polskim także nie ma tego jęz w update
2. Po pierwsze bing nie bling, po drugie opisz o co dokładnie chodzi :)
3. Ie9, tak filmy w html5 tak, flash nie
4. A konto masz na pl ?
5. Zdajesz sobie sprawę, że windows phone to tylko % portfolio MS ?
Pozatym jaki widzisz sens posiadania identycznego os w smartphone i komputerze?
Evendim na prezydenta!

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: windows phone 7.5 w htc hd7
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2011, 22:34:14 »
Cytuj
2.)Co jest z wyszukiwaniem bling ? Teraz otwiera mi się w formie przeglądarki internetowej. Czy nie da się tego zmienić ? , miało być coś takego jak rozpoznawanie muzyki , także tego nie mam
Zmioeń w ustawieniach >region+język > Język przeglądarki i wyszukiwania na angielski USA, będziesz miał to co kiedyś, ale bez wyszukiwania muzyki (jeżeli masz j. polski).

*

Offline zador

  • *
  • 89
Odp: windows phone 7.5 w htc hd7
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2011, 22:36:53 »
A czy kiedyś w przyszłych aktualizacjach będzie normalnie po Polsku ?

*

Offline Budniu

  • Ekspert HTC HD2
  • *****
  • 1702
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Titan
Odp: windows phone 7.5 w htc hd7
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 19, 2011, 23:14:01 »
Więcej nie zadawaj tego pytania: Nie, dla urządzeń pierwszej generacji NIE MA POLSKIEGO OFICJALNIE. A czy kiedyś będzie to zadzwoń do Billa Gates-a i zapytaj bo już nie wiem jak Ci to napisać. Zadajesz pytania jakbyś rozmawiał z twórcą systemu, skąd u Ciebie pomysł, że ktoś na forum będzie wiedział takie rzecy ?

*

Offline grzegorzb50

  • ***
  • 455
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iPhone 4,  LG E900
Odp: windows phone 7.5 w htc hd7
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 19, 2011, 23:21:10 »
Zainstaluj program - shazam, który rozpoznaje muzykę. :)