Windows Mobile (Classic, Professional, Standard), Windows Phone 6.x oraz 7/8.x/10 > Windows Phone 7/8.x/10

[Tutorial] Mango w wersji PLK

<< < (2/14) > >>

Budniu:

--- Cytat: Kropek3 w Sierpień 14, 2011, 08:48:19 ---Bardzo ładnie tylko jedno małe pytanie. Czy opisywany sposób działa również z innymi telefonami czy tylko HTC (?)

--- Koniec cytatu ---
Potwierdzono działanie na Omnii7: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=16637953&postcount=4

pold77:
a może ktoś opisać jakie to są nowe "usprawnienia" w mango rtm, a których nie ma w 7713?  bo jakoś nie mam motywacji żeby się z tym bawić. chociaż jeden, drobny, aczkolwiek miły szczegół mógłby to zmienić  :) 

Budniu:
Zasadnicza różnica to taka, że to oficjalny UPD bez HSPL, dzięki czemu w razie kolejnych (jakichkolwiek) aktualizacji z M$ nie trzeba będzie wgrywać całego ROM-u od DFT - tak ja to sobie tłumaczę. BTW dzwonków jest znacznie więcej niż w 7713 :E

pold77:

--- Cytat: Budniu w Sierpień 14, 2011, 15:27:15 ---Zasadnicza różnica to taka, że to oficjalny UPD bez HSPL, dzięki czemu w razie kolejnych (jakichkolwiek) aktualizacji z M$ nie trzeba będzie wgrywać całego ROM-u od DFT - tak ja to sobie tłumaczę. BTW dzwonków jest znacznie więcej niż w 7713 :E

--- Koniec cytatu ---

hmmm...ale oni zabójczych tych dzwonków niestety nie mają...aaa, poczekam na DFT.

Budniu:
Mały UPD pierwszego postu o pkt 3a
Połączone: Sierpień 15, 2011, 13:03:16I znowu UPD o ustawienia aparatu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej