Nawigacja GPS > NaviExpert

omijanie korków

(1/2) > >>

jansol:
może ktoś opisze swoje wrażenia,doświadczenia NE - omijanie korków, jak to wygląda na ile jest skuteczne ? (wygląd w praktyce)..

Pozdro

Janeo:

--- Cytat: jansol w Marzec 12, 2011, 13:00:01 ---może ktoś opisze swoje wrażenia,doświadczenia NE - omijanie korków, jak to wygląda na ile jest skuteczne ? (wygląd w praktyce)..

--- Koniec cytatu ---
Im częściej statystycznie od lat korek na jakiejś trasie występuje, tym skuteczność większa. Mogę potwierdzić, że skuteczność NE w godzinach szczytu jest całkiem niezła, ale już 2 godz. w lewo czy prawo może spaść nawet do połowy, wtedy często przeciąga po 'zadupiastych' uliczkach choć droga główna jest przejezdna bez większego korka. Oczywiście bywa też na odwrót, ale najczęściej w sytuacji korków niespodziewanych.
Samemu wyskoczyć z korka, tzn. skręcić w bok z wytyczeniem automatycznie alternatywnej trasy 'bezkorkowej' nie jest możliwe, bo NE postulowanej od lat takiej opcji nie zechciał do dziś wprowadzić.

moradin:
No niestety, ale zawsze można skorzystać z ręcznego przeliczenia trasy, przydaje się to zwłaszcza gdy jest ona dość długa.

Janeo:
Jakbyś chciał sobie pogadać z entuzjastami NaviExperta, spróbuj http://forum.naviexpert.pl/.
Dziwne, ale tam Cię nie ma jako użytkownika :wink:.

moradin:
Jestem jestem :) Moradin vel Hakari, generalnie zajmuje się współredagowaniem bloga NaviExpert, miałem to w podpisie, ale moderatorom nie za bardzo ten podpis się spodobał...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej